Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Aliuminio konstrukcijos
Aliuminio pertvarų ir stumdomų konstrukcijų pasirinkimas garantuoja funkcionalų, stilingą bei modernų interjerą biuruose, administracinėse patalpose ar net erdviuose butuose.

Aliuminio pertvaros ir stumdomos konstrukcijos

Produktyvumas darbe labai priklauso nuo darbo vietų įrengimo. Ypač svarbu ar patogu biuro darbuotojams ir ar darbo aplinka atitinka šiuolaikinius ergonomikos reikalavimus. Štai kodėl dauguma įmonių atkreipia ypatingą dėmesį į biurų pertvarkymą bei jų padalijimą į atskiras darbo sritis. Ieškant geriausio sprendimo šioje situacijoje ypač daug galimybių suteikia aliuminio konstrukcijos.

Aliuminio pertvaros ir stumdomos konstrukcijos yra pritaikomos bet kurio tipo statybos patalpoms bei puikiai išpildo Jūsų darbo vietos poreikius, kadangi projektavimas, gamyba ir montavimas vyksta individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus. Jos yra ne tik tvirtos, bet ir lengvos, užima nedaug vietos ir suteikia galimybę modernizuoti patalpas.

Aliuminio pertvarų ir stumdomų konstrukcijų pasirinkimas garantuoja funkcionalų, stilingą bei modernų interjerą biuruose, administracinėse patalpose ar net erdviuose butuose. Stumdomos konstrukcijos leidžia geriausiai išnaudoti turimą erdvę ir atverti ankštas sritis, suteikiant joms daugiau produktyvumo bei profesionalumo.

Pagrindinės savybės

Aliuminio konstrukcijos ypač vertinamos dėl jų didelio patvarumo bei galimybės pritaikyti erdvėms, kuriose yra dideli žmonių srautai. Taip pat dėl sąnaudų efektyvumo ir ekstremalių oro sąlygų tolerancijos. Užtikrinama triukšmo mažinimo ir šilumos izoliacija. Kadangi aliuminio medžiaga yra ypač aukštos kokybės, patvari, atspari korozijai, ilgą laiką išsauganti savo vertę ir nereikalaujanti ypatingos priežiūros, tai klientui, pasirinkusiam būtent šiuos gaminius, nereikės rūpintis, kad dėl klimato pokyčių pasikeis rėmų spalva, jie ims deformuotis, plėstis arba trauktis, kad juos reikės dažyti, lakuoti. Be to, ši medžiaga yra unikali dėl savo optinių savybių bei elegantiškų formų. Pertvaroje montuojamas užpildas su stiklo paketais arba viengubu stiklo lakštu. Gali būti skaidrus, matinis ar graviruotas stiklas, taip pat gali būti montuojama baldinė plokštė. Pertvaros rėmas dažomas pasirinkta spalva iš RAL spalvų katalogo.

Privalumai:
  • Greitas montavimas;
  • Puiki garso izoliacija – pertvaros nepralaidžios triukšmui, todėl ypač tinka naudoti konferecijų salėse ar pan. tipo patalpose;
  • Galimybė sukurti unikalų stilių kiekvienoje atskiroje patalpoje;
  • Montavimas ir įrengimas - jei reikia, pertvaros gali būti lengvai išmontuotos neprarandant funkcionalumo, pervežamos ir surenkamos kitoje vietoje su minimaliomis išlaidomis, nepadarant žalos sienoms bei luboms;
  • Galimybė įvesti elektros ar komunikacinių paslaugų laidus, juos estetiškai ir saugiai paslepiant tarp konstrukcijų, įmontuoti lizdus bei jungiklius abiejose konstrukcijos profilio pusėse.
Skambinkite tel.: 8 612 88885 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą