Dieninės užuolaidos
Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Dieninės užuolaidos
Kaina skaičiuojama individualiai

Gaminio matmenys priklauso nuo pasirinkto audinio

Galimas rankinis arba elektrinis valdymas

Dieninės užuolaidos – buvo ir yra stilinga namų interjėro detalė. Sudėtingas pasirinkimas renkantis tinkamiausią audinio variantą, nes tai paskutinė dalis kuriant savotišką ir norimą stilių namams, nes tai akcentas, kuris apjungs visas kambario detales. Užuolaidos suteikia jaukumo, išryškina smulkias detales. Dažniausiai dieninės užuolaidos būna lengvai permatomos bei šviesios, kad praleistų dienos šviesą, todėl yra siuvamos iš šviesių, lengvai krintančių matinių ar skaidrių audinių, kurie suteikia jūsų norimai erdvei elegantiškumo ir lengvumo bei savotiško jaukumo.
Šis langų uždengimo būdas atlieka tik dekoratyvinę funkciją, todėl rinktis audinį ir jo spalvą reikia atsakingai, kad harmoningai derėtų bei kurtų harmonija jūsų interjere. Spalvos interjere atlieka svarbų vaidmenį, todėl jūsų skoniui galime pasiūlyti išskirtinių atspalvių bei tekstūrų ir raštų audinius, kurie suteiks komforto, estetiškumo pojūtį jūsų erdvėje. Dieninės užuolaidos puiki galimybė ekspermentuoti su namų interjėrų.
Šiltesniu metų laiku siūlome rinktis lengvas, šviesias bei pastelines spalvas, kad neužgoštų saulės spindulių ir gražaus vaizdo už lango, o žiema ir rudenį siūlome rinktis ryškesnius ir sunkesnius audinius, kurie paslėps darganą ir lietų, kuris pasirodo netikėtu metu. Mūsų įmonė, padės išsirinkti bei patars kas geriausia jūsų erdvei.

Valdymas:
Rankinisvaldymas.png - rankinis

jung.png jungtuku
pult.png nuotoliniu valdymo pultu
MobileIconWhiteonGrey.png 
- išmaniąja programėle

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.


Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą