Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Garažo vartai
Kaina: skaičiuojama individualiai

Lankstų tvirtinimo vieta yra 4 kartus sustiprinta.

45 mm storio poliuretano užpildas išsaugo šilumą.

Oro ir vandens nepralaidumą užtikrina dvigubos tarpinės.

Kiekvieniems namams reikalinga apsauga nuo nepageidautinų rūpesčių, kurios dėka galime ramiai jaustis bet kada palikdami namų erdvę. Neveltui namų durys ir garažo vartai yra vieni iš pagrindinių dalykų, kurių apsauga privalome pasirūpinti pirmiausia. Mūsų siūlomi garažo vartai pasižymi ilgaamžiškumu, patikima sistema bei nesudėtingu automatiniu valdymu. Priklausomai nuo individualaus skonio ir eksterjero, siūlome rinktis skirtingo dizaino, dydžių, spalvų ir išmatavimų garažo vartus.

Pagrindinės savybės

Sekcijiniai automatiniai garažo vartai yra funkcionalus sprendimas, turintis nenuginčijamų privalumų lyginant su panašiais produktais. Dėl ypatingos sudėties, naudojant energiją taupančias plokštes ir sandarinimo sistemą, garažo vartai užtikrina geresnę šilumo izoliaciją bei reikiamą garažo temperatūrą.

Sekcijiniai garažo vartai yra turi integruotą kliūties atpažinimo funkciją, kurios dėka užtikrinamas saugumas vaikams ar kitiems šeimos nariams. Vartai valdomi nuotoliniu pultu turi automatinę vartų uždarymo funkciją, kuri leidžia reguliuoti traukos jėgą ir yra nesudėtingai montuojama ir programuojama.

Mūsų siūlomi garažo vartai yra sertifikuotas produktas, gaminamas iš dvisienių 45 mm storio plieninės skardos sekcijų su putų poliuretano užpildu. Visos mechaninės papildomos vartų dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno ar metalo užtikrina ilgaamžiškumą, o speciali sekcijų konstrukcija apsaugo nuo pirštų sužalojimo.

Vienas iš unikalių sekcijinių automatinių garažo vartų privalumų – “spyruoklės spyruoklėje” sistema, užtikrinanti, kad spyruoklė neatsikabins nuo bėgelių, net jeigu viena iš spyruoklių bus pažeista, leidžia jaustis saugiai ir patikimai. Sekcijiniai automatiniai garažo vartai gali būti pasirenkami iš smulkesnių arba stambesnių sekcijų (atitinkančių S, M arba L tipus) ir dviejų profilių – mikrobangos arba filingo. Prisitaikydami prie kliento poreikių siūlome platų spalvų pasirinkimo pagal RAL paletę bei įvairių išmatavimų galimybę – galima pasiūlyti vartus nuo 1750 - 3500 mm pločio ir 1800-3085 aukščio.

Skambinkite tel.: 8 612 88885 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija:

 

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą