Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Markizės
Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: 7,0m
Maksimali projekcija: 5,0m
Saulėtą dieną daugelis žmonių renkasi laiko praleidimą lauke. Tačiau dažnai susiduriama su intensyviais saulės spinduliais, kurie neleidžia kokybiškai mėgautis poilsiu. Kartais tenka sulaukti ir staigaus lietaus proveržio. Tokie netikėti orų pasikeitimai reikalauja pastogės. Pastarosios funkcijas šiuo metu gali pasiūlyti markizės.
Markizių naudojimas. Markizės - tai stogeliai, montuojami iš lauko pusės virš langų, balkonų, durų. Sudarydamos šešėlį, markizės suformuoja pavėsį, tuo pačiu leidžia apsisaugoti ir nuo nestipraus lietaus. Dėl savo lengvos konstrukcijos markizės montuojamos balkonuose, terasose, vidiniuose kiemuose. Dažniausiai ši priemonė naudojama lauko kavinėse, parduotuvių vitrinose bei kituose komercinės paskirties pastatuose, tai pat markizės tinka ir privatiems gyvenamiesiems namams.
Markizių valdymas ir audinys. Markizę sudaro sulankstomos alkūnės, laikikliai (sieniniai, lubiniai, stoginiai), valdymo mechanizmas ir audinys. Jos gali būti išvyniojamos ir suvyniojamos rankiniu būdu (rankena) bei elektros variklio pagalba su tam skirtu nuotolinio valdymo pulteliu. Elektrinė pavara su papildomais davikliais užtikrina, kad pradėjus pūsti stipresniam vėjui, markizė bus suvyniota automatiškai, taip išvengiant konstrukcijos lūžimo. Markizių audiniai pasižymi didele spalvų ir raštų gama. Jie yra pralaidūs orui, atsparūs blukimui, nepraleidžia vandens ir greitai džiūsta, o naudojamos konstrukcijos atsparios korozijai.
Markizių tipai. Labiausiai paplitusios terasinės markizės, tvirtinamos prie pastato sienos horizontaliai. Tokiu būdu išvyniota markizė suformuoją plotą, apsaugotą nuo saulės. Panašia forma pasižymi balkoninės markizės, jos naudojamos virš balkonų ir langų. Prie namo esančiai terasai uždengti siūlomos terasos uždangos, kurios turi dvi specialias atramas montuojamas kampuose. Nuo pastato nutolusiam plotui uždengti naudojamos lauko mobiliosios. Dažniausiai markizės apsaugo tik nuo spindulių ir nestipraus lietaus. Nuo šoninio lietaus gelbsti vertikaliosios šoninės uždangos. Medžiagos ritinys montuojamos prie pastato sienos vertikalia krypti. Išvyniojus tokio tipo markizę įmanoma išvengti šoninių kritulių ir padidinti privatumą. Ieškant išskirtinio dizaino, galima rinktis krepšines (krepšinines) markizes. Pastarosios išsiskiria savo ovalia forma, kuri išgaunama naudojant specialias alkūnes.
Markizių privalumai. Apsauga nuo saulės spindulių ir lietaus, lengvai montuojamos ir prižiūrimos, platus audinių, spalvų, dizaino pasirinkimas, įvairios konstrukcijos ir dydžiai, galimas rankinis ir elektrinis valdymas. 

Pulteliu valdomų markizių veikimas:

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų. 

Pavyzdžių galerija:

 

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą