Naktinės užuolaidos
Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Naktinės užuolaidos
Kaina skaičiuojama individualiai

Gaminio matmenys priklauso nuo pasirinkto audinio

Galimas rankinis arba elektrinis valdymas

Naktinės užuolaidos daugeliui žmonių leidžia ramiai miegoti naktį, sulaikant nepageidaujamų ir įkyriai šviečiančių lauko šviestuvų sklindančią šviesą. Kitai žmonių grupei naktinės užuolaidos tai tik papildoma namų interjero detalė. Grįžtant į tolimą ir jau ne tiek tolimą praeitį užuolaidos buvo naudojamos norint namuose išlaikyti šilumą, jaukumą ir privatumą. Šiai dienai, kai užuolaidų ir kitų langų uždengimo būdų yra platus pasirinkimas, užuolaidos lieka vienas pagrindinių interjero akcentų. Taip pat kiekvienai namų ar kitos patalpos langams užuolaidų dekoro pasirinkimas bus ir, Jūsų, erdvės neatsiejama jaukumo, elegantiškumo kūrimo detalė.
Dažniausiai naktinės užuolaidos yra derinamos su dieninių užuolaidų dekoro detalėmis, audinio atspalviais ar tekstūra. Neužtraukiamos naktinės užuolaidos sukuria įrėminimo pojūtį, Jūsų, dieninėms užuolaidoms ir tai namams suteikia išskirtinio rafinuotumo, sukuria prabanga ir savitumu ir jaukumu alsuojančius namus. Renkantis naktines užuolaidas turime keliatą patarimų, kurie padės atitaikyti tinkančias spalvas, audinio struktūras prie jau esamo jūsų interjero.
Jeigu yra noras, kad naktinių užuolaidų spalva susilietų su, Jūsų, sienų spalva mūsų specialistai siūlo rinktis už sienų spalvą tamsesnius arba kaip tik šviesesnius audinio atspalvius. Dar vienas patarimas, kuris leis nenukrypti nuo tikslo, užuolaidos tūrėtų derėti prie jūsų baldų audinių, dekoro detalių ar kitų akcentų, vyraujančių, Jūsų, pasirinktoje erdvėje. Mūsų įmonės specialistai su dideliu noru, Jums, padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

Valdymas:
Rankinisvaldymas.png - rankinis

jung.png jungtuku
pult.png nuotoliniu valdymo pultu
MobileIconWhiteonGrey.png 
- išmaniąja programėle

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.


Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą