Žaliuzės Kaune: Širmos
Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Panelinės žaliuzės
Kaina skaičiuojama individualiai

Maksimalus vienos širmos plotis iki 8m

Galimas rankinis arba elektrinis valdymas
Taigi jūs pagaliau nutarėte įsigyti panelines žaliuzes. Tai yra nuostabu.  Klasikinio interjero atributas, panelinės žaliuzės  iki šiol traukia daugelį žmonių ir priverčia susimąstyti kas gi slepiasi už širmos.  Šiais laikais tai yra funkcionali interjero dalis. 
Panelinių žaliuzių (dar kitaip vadinamų širmų) paskirtis yra  patalpą padalinti į kelias zonas. Už širmos galima paslėpti viską ko neturi pamatyti  svetimos akys.  Konstrukcija yra lengva, jei jūs norėsite širmą perkelti į kitą vietą tai jums užtruks vos kelias sekundes.  Todėl jos yra labai populiarios gyvenamuosiuose namuose, biuruose, medicinos įstaigose ir grožio salonuose. Su širmos pagalba jūs galėsite atskirti  zoną esančią prieš tualetinį staliuką arba ,, persirengimo zoną“ esančią šalia spintos, organizuoti poilsio zoną.  Jei jūs norite  pastatyti širmą šalia  krėslo, kuriame jūs norite pasvajoti ir atsipalaiduoti,  širma neuždengdama šviesos  atskirs jūs nuo supančios aplinkos. Taip pat širmos pagalba galima užtverti lovos galą dideliame miegamajame, tai sukurs  intymią atmosferą. 
Universalios panelinės žaliuzės dažniausiai yra naudojamos  gyvenamose patalpose, tokiu atveju funkcionalumas atlieka svarbų vaidmenį, tačiau šios prekės atlieka ir svarbų  dekoratyvinį vaidmenį. Širmos taip pat gali būti tarsi meno kūrinys, jos net gali būti naudojamos teatre.  Senovės Kinijoje ir Japonijoje  širmos buvo naudojamos kaip  drobė paveikslams.  Nors širma yra pertvara, tačiau kartais ji tampa  tarsi siena.  Ir nenuginčijamas šios sienos privalumas yra  mobilumas, kadangi jos pakankamai lengvai mums leidžia  išskirti patalpos erdvę.  
Žinoma, širmos kurios bus  kambaryje geriausia pasirinkti pagal  bendrą jūsų patalpos interjerą.  Širmos gali būti tiek klasikinio, tiek ir šiuolaikiško stiliaus.  Jei visi baldai jūsų kambaryje yra neutralūs, tokiu atveju  širma į jūsų kambario interjerui gali suteikti tam tikro  žavesio ir originalumo. Širmą, kuri atliks pertvaros vaidmenį reikia pasirinkti visų pirma pagal dydį.  Žinoma, iki lubų ji  nebus, tačiau rinkoje yra pakankamai aukštų ir plačių širmų. Faktinis širmos plotis gali būti reguliuojamas  ją išskleidžiant.  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tiek  pigias, tiek ir prabangias širmas, tačiau net pigios širmos yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų. Širmos jūsų namams suteiks nepakartojamą stilių, tai yra patogus pasirinkimas, jei jūsų kambaryje yra labai mažai erdvės. Kaip žinome tokių  butų yra pakankamai nemažai, todėl ji visada bus naudinga ir patogi. Jei jūs norite gyventi patogiau ir gražiau, nei gyvenote anksčiau širmos, tai yra būtent tas pasirinkimas, kuris patenkins jūsų poreikius.


Valdymas:
žaliuzės Kaune - grandinėle/ lazdele rankiniu būdu
žaliuzės Kaune - jungtuku
žaliuzės Kaune - nuotoliniu valdymo pultu
žaliuzės Kaune - išmaniąja programėle

Privalumai:
žaliuzės KaunePuiki interjero detalė tarnaujanti kaip namų puošybos elementas
žaliuzės KaunePaprastai ir lengvai montuojamos, nereikalaujančios ypatingos priežiūros
žaliuzės KauneSukuria jaukią atmosferą
žaliuzės KauneKuriant širmą galima ją įsivaizduoti kaip lango – paveikslo drobę
žaliuzės KauneGreita ir patogi priemonė interjerui atnaujinti
žaliuzės KauneGausus audinių pasirinkimas, vienspalviai, su tekstūra, raštuoti, spalvoti, užtemdantys, blokuojantys saulės spindulius ir kt.
 
Montavimas:
žaliuzės Kaune

Montuojamos ant aliuminio bėgelių, taigi, lengvos, nesunkiai įtaisomos.
*į lubas
*į sieną

*nišoje

1. Širmos profilio apdaila
2. Aliumininis profilis
3. Sieninis laikiklis
4. Tvirtinimo laikiklis
5. Audinio juostos
6. Apatinis svarelis
7. Valdymo grandinėlė/ lazdelė

 Roletai KauneRoletai Kaune
Roletai Kaune SVARBU! Visi panelinių žaliuzių, kurios valdomos grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.
Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą