Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Plastikiniai langai

Investicija į aukščiausia šilumos izoliacija pasižyminčius langus tikrai atsipirks su kaupu.

Kiekviena žiema vis išvargina vėsumu namuose bei didele sąskaita už šildymą? Pajuntate, kad didžioji namų šiluma iškeliauja pro nesandarius, senus, iškrypusius langus? Jei į tokius ir panašius klausimus atsakote „taip“ ir suvokiate, kad langų naujais keitimo nebeįmanoma atidėti vėlesniam laikui, nes situacija negerės, verta neatidėlioti ir ryžtis atsinaujinti. Savaime suprantama, kad, jei ketinama keisti ne vieną, o visus buto ar bent jau kelis privataus namo langus, investicijos bus nemenkos, tačiau jos palyginti greitai atsiperka, kai namuose sutaupoma šiluma.

Nutarus, kad reikia plastikinių langų, bus nelengva nieko apie juos nežinančiam išsirinkti patį geriausią variantą (juk tai pirkinys labai ilgam periodui, tad reikalingas tinkamiausias konkrečiam variantui langas). Todėl reikėtų kuo daugiau konsultuotis su langų gamintojais ir montuotojais, kurie visuomet išpasakoja kiekvienos lango rūšies privalumus ir trūkumus. Tokių langų šiluminės savybės daugiausia priklauso nuo plastikinio lango rėmo pločio, kamerinės struktūros bei specialių užpildų. Plastikiniai langai tinka tiek senos, tiek naujos statybos namams, nes gali būti įvairių stilių, formų, dydžių ir spalvų.

Štai plastikiniai langai „Aluplast" (IDEAL 2000, IDEAL 4000 ir IDEAL 7000) turi ekologiškus, bešvinius, pilnai armuotus profilius. Tai itin svarbu sveiko gyvenimo būdo vertintojams, t.y. kiekvienam žmogui, nes svarbu, kad gyventume kuo sveikesnėje aplinkoje. Jie atsparūs temperatūrų skirtumams bei atšiaurioms gamtos sąlygoms.

Aluplast 2000 – tai standartiniai, tačiau mažiausiai naudojami 4 kamerų, 60/69 milimetrų pločio (šiek tiek siauresni nei kiti) langai, kuriuos dažniausiai renkamasi tuomet, kai nereikia jokių išskirtinių savybių, tačiau tikrai ne už didelę, o patrauklia kainą. Šie langai pasižymi vidutiniais techniniais duomenimis, klasikine išvaizda.

Aluplast 4000 – tai vieni populiariausių Lietuvoje klasikiniai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, tinkantys ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie plastikiniai langai pasižymi aukštais techniniais duomenimis, gera termo ir garso izoliacija, išskirtine išvaizda, puikiomis šiluminėmis, statinėmis charakteristikomis bei šias savybes atitinkančia kaina.

Aluplast 7000 – tai jau aukštos kokybės, 6 kamerų, 80/79 milimetrų pločio išskirtinės išvaizdos plastikiniai langai. Jie rekomenduojami šaltesnio klimato juostoje esantiems daugiabučiams namams. Šie langai pasižymi labai aukštais techniniais duomenimis, puikia termo ir garso izoliacija, išskirtine išvaizda bei  šias savybes atitinkančia kaina.

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą