Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Lauko roletai
Platus audinių pasirinkimas!

Kaina: skaičiuojama individualiai

Galimybė uždengti didelius plotus!

Iš bet kokio pastato fasadinės pusės montuojami lauko roletai bus geriausias pasirinkimas nuo tiesioginių saulės spindulių. Nors tokia apsauga labiausiai mėgiama tose šalyse, kur saulė yra didžiąją metų dalį, tačiau ir į Lietuvą jie žengia sparčiu žingsniu, kai stikliniai pastatai vis dažniau „dygsta“ mūsų šalies didmiesčiuose. Jei patalpos yra pietų ar panašioje pusėje, tuomet į jas pro langus, ypač jei jie yra nemaži, saulė pakrypsta dažnai ir karštesnę vasarą tokiose patalpose galima pasijausti kaip šiltnamyje. Jei ta patalpa – žiemos sodas, tokiu atveju gal saulės šiluma augalams ir bus naudinga, tačiau per kaitri ji irgi gali pasitarnauti priešingai. Taigi, lauko roletai yra puikiausia išeitis norint išvengti šiltnamio kaitros, nes roleto audinys yra pagamintas pagal tokią technologiją, kuri patikimai atspindi saulės spindulius ir tuo pačiu patalpoje palaiko žymiai vėsesnę temperatūrą. Lauko roletų gamintojai tikina, jog tokie langų dangalai nuo kaitros patalpą apsaugo net 90 proc. Fasado roletai taip pat apsaugos langą nuo lietaus ir vėjo, tuo pačiu užsakovai gali nesibaiminti dėl jų buvimo rudenį bei žiemą, nes roleto audinys nepelija, nebaisi jam drėgmė nei šaltis.
Kadangi namo langai yra tarsi jo akys, tai ir juos dengiantis audinys, kuris itin dažnai matomas, turi būti toks, kuri puoštų namą, būtų patrauklus. Lauko roletai gali būti pagaminti iš įvairios tekstūros audinių, tereikia užsakovui pačiam nuspręsti, kas yra svarbu ir tai išsakyti roletų gamintojui. Labai svarbi patalpos, kurios langus dengs fasado roletai, paskirtis, nes nuo to priklauso, kokio tankumo reikalingas audinys (galima rinktis ir visiškai šviesai nepralaidų).
Iš pastato fasadinės pusės sumontuoti lauko roletai gali būti valdomi tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu, tereikia užsakovui apsispręsti, kuris iš jų ateityje bus labiau patogesnis. Lietuvoje vis daugėjant „protingų namų“, prie jo sistemos įmanomas ir lauko roletų pajungimas. Tokiu atveju patogumą vertinantys namų šeimininkai pagal poreikį galės automatiškai valdyti roletus.
Naudojantis tokia langų apsauga yra galimybė uždengti bet kokio dydžio langus, o tai ypač naudinga mėgstantiems gamtą ir dėl jos vaizdų namuose turinčius didelius langus. Namų viduje, žinoma, galima ant jų kabinti užuolaidas, portjeras ar kt., tačiau lauke tokiu variantu juk nepasinaudosi... Taigi fasado roletai – geriausia išeitis namams su įvairiausių išmatavimų langais.
Puiki ir patikima Jūsų langų apsauga išorinėje namo dalyje. Šie roletai skirti išorinių stiklinių paviršių užtamsinimui, tiesioginių saulės spindulių nepatekimui į patalpos vidų. Lauko roletai gali būti pagaminti iš neperšviečiamų audinių, tokiu atveju patalpos gali būti visiškai užtemdytos ir tapti puikia apsauga nuo nepageidaujamų žvilgsnių. 

Valdymas:
roletai nuo saulės - grandinėle rankiniu būdu

roletai nuo saulės - jungtuku

roletai nuo saulės - nuotoliniu valdymo pultu

roletai nuo saulės 
- išmaniąja programėle

Privalumai:
roletai nuo saulėsSumažina kondicionavimo įrenginių panaudojimą mažinant pastato energijos suvartojimą
roletai nuo saulėsLengvas montavimas bei priežiūra
roletai nuo saulėsTvirtinimo bei reguliavimo elementai dera su interjero detalėmis, sukuria išskirtinę fasado išvaizdą
roletai nuo saulėsPritaikomi bet kokio tipo langams
roletai nuo saulėsSuteikia jaukumo ir privatumo jausmą
 
Montavimas:
roletai nuo saulės

Roletai tvirtinami prie jiems skirtų laikiklių:
*ant sienos
*nišoje
*į lubas
*prie durų ar langų rėmų

1.roleto tvirtinimo laikikliai
2.audinys ir vamzdis, pritaikomas pagal roleto plotį
3.kreipiančioji
4.vamzdinis balastas
5.kreipiančiosios laikikliai
 Roletai KauneRoletai Kaune
Roletai Kaune SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“
 
Lauko roletų audinių pavyzdžiai:
roletai nuo saulės
 
Galimos korpuso spalvos, pritaikymui prie lango rėmo bei galimi valdymo komponentai:

roletai nuo saulės  roletai nuo saulės

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.
 
Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą