Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Foto roletai
Kaina: nuo 49 eur/m2

Maksimalus plotis: pagal pasirinktą tipą

Maksimalus aukštis: pagal pasirinktą tipą

Naujausios technologijos suteikia galimybę savo langus dengti tokiomis užsklandomis, kokių neturės niekas kitas visame pasaulyje. Ar tai įmanoma, kai jau viskas, rodos, išbandyta, panaudota, sukurta? „Na nebent aš pats savo langus išpieščiau, tuomet jie taptų mano namų autoriniais“, - paprieštarautų bet koks šiuolaikinis skeptikas, vertinantis unikalumą, tačiau pristigęs idėjų savo namus paversti išskirtiniais, kokių neturi niekas. Tačiau ir šioje – langų dekoracijų srityje – jau yra galimybė savo erdvei sukurti išties savitą vaizdą.
Ant roleto audinio cheminiu būdu įmanoma perkelti bet kokį vaizdą, nesvarbu, ar tai būtų jūsų pačių daryta nuotrauka, kurioje sielai artimi gamtos vaizdai, ar įmonės, kurioje kabės roletas, pavadinimas su logotipu. Tai itin naudinga dėl esančiųjų už lango – tokie roletai, išreiškiantys vaizdu ar raidėmis įmonės pagrindinę idėją, bus puiki jos vizitinė kortelė.
Jei foto roletais planuojate dengti namų langą, didžiausia jų šeimininkų užduotis bus sugalvoti, kokio vaizdo norėsis. Lengviausias būdas – pasinaudoti iš jau paruošto katalogo, kuriame pagal konkrečias temas yra didžiulis siūlomų vaizdų pasirinkimas, variantu. Tai gali būti miesto, gamtos, fantastikos, gyvūnų ar netgi sporto temos sustabdyta akimirka, kuri visam kambariui suteiks ypatingos nuotaikos. Juk sudėtinga bus tėvams bartis užsukus į netvarkingą paauglio kambarį, kurio pagrindiniu akcentu bus roleto vaizdas su besišypsančiu personažu. Mažųjų gyventojų kambariuose gali apsigyventi animacinių filmų veikėjas ar miela zuikučio nuotrauka, o tai tarsi kuria šeimininkų nuotaiką. Ką jau bekalbėt apie paniurusius praeivius, kuriuos tikrai prisversite nusišypsoti, jei pro jūsų namų langą nuo foto roleto šypsosis kažkas mielo ir nuteikiančio optimistiškai. Jei foto roleto vaizde publikuosite menišką nuotrauką ar netgi savo vaiko piešinį, tikėtina, kambaryje jau nebeprireiks paveikslo, nes savaime akys kryps į tokią lango užsklandą kaip pagrindinį kambario akcentą.
Foto roletai gali būti bet kokio ilgio ir pločio, o tai suteikia puikiausią galimybę juos pritaikyti net pačios neįprasčiausios formos langui. Tereikia sugalvoti, kokį vaizdą norėtųsi matyti tuomet, kai toks roletas dengs langą – kerintį saulėlydį pajūryje ar rasos lašeliais pasidengusį rožės pumpurą.
Tai lyg ir įprasti roletai, bet pakeičia vaizdą į langą. Nesvarbu kur Jus bebūtumėte, už lango vaizdą riboja tik Jūsų pačių fantazija, galite foto nuotrauką užsidėti ant roleto. Foto nuotrauką galite pasirinkti iš musų kolekcijos arba atsinešti savąją.

Valdymas:

grand.png grandinėle rankiniu būdu 
jung.png jungtuku
pult.png nuotoliniu valdymo pultu
MobileIconWhiteonGrey.png 
- išmaniąja programėle

Privalumai:

checkico.pngLeidžia reguliuoti šviesos srautą
checkico.pngSukuria jaukią atmosferą
checkico.pngPritaikoma įvairių tipų langams
checkico.pngNeribotos galimybės pritaikant Jūsų pasirinktas nuotraukas 
checkico.pngTvirtinimo bei reguliavimo elementai dera su interjero detalėmis
checkico.pngLengvas montavimas bei priežiūra

Montavimas:
Roletai tvirtinami prie jiems skirtų laikiklių:
*į lango stiklajuostę
*į lango rėmą
*į nišą  
*į lubas
*į sieną

*GALIMYBĖ PRITAIKYTI AUDINIUS VISŲ TIPŲ ROLETŲ MECHANIZMAMS!
 

apsauganuovaiku.pnggrandinelessaugas.png

Roletai Kaune SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Foto roletų naudojimo instrukcija 

Galimos korpuso spalvos, pritaikymui prie lango rėmo bei galimi valdymo komponentai:
 
g6.jpg g66.jpg

 

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.

 

Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą