Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Iš apačios į viršų
Nauja audinių kolekcija!
TIK ŠĮ MĖNESĮ ROLETAMS TAIKOMA IKI
50% NUOLAIDA!

Kaina: nuo 25 eur/m

Maksimalus plotis: 1,50m
Maksimalus aukštis: priklauso nuo pasirinkto audinio
Kasetiniai roletai iš apačios į viršų yra tarsi ir įprasti tokio tipo langų dengimo variantai, tačiau veiksmas vyksta atvirkštine tvarka – čia audinys yra ne nuleidžiamas iš viršaus, kaip tradicinio roleto, tačiau yra traukiamas nuo lango apačios link viršaus. Puikiai prie lango rėmo ir stiklo priglundantis toks pagal poreikį užtrauktas audinys vienu metu atlieka dvi funkcijas: praeivių žvilgsnių lygyje uždengia viduje esantį vaizdą, bei tuo pačiu neužblokuoja ten patenkančios šviesos. Dažniausiai roletai iš apačios į viršų montuojami pirmųjų aukštų languose ir tai yra patikimiausia žmonių privatumo apsauga.
Nors audinys ir traukiamas atvirkštine nei įprasta normaliame pasaulyje tvarka, tačiau nereikėtų pergyventi, jog jis nesilaikys pageidaujamame lygyje - spyruoklinio  tvirto mechanizmo pagalba roleto audinys bus įtemptas ir nė truputėlio neslinks žemyn. Kasetė bei roleto kreipiančiosios gaminamos iš aliuminio profilio, o valdymo mechanizmas bei antgaliai - iš aukštos kokybės atitinkamos (baltos, rudos, imituojančios medį ar pasirinktos) spalvos plastiko. Lango apačioje sumontuota kasetė neuždengia stiklo ir dėl to nesumažėja šviesos patekimas. Nei darinejant langą, nei jį vartant audinys nenukrenta ir dėl patikimo stabilaus mechanizmo laikosi nustatytoje padėtyje. Roletas montuojamas į stiklajuostė, todėl nesugadina lango rėmo. Didžiausias roleto plotis yra 1,50 m, o maksimalus aukštis priklauso nuo pasirinkto audinio tipo. Audinį reikėtų pasirinkti pagal poreikį iš to, ką siūlo roletų gamintojai: permatomų, dalinai nepermatomų (šiek tiek praleidžiančių šviesą) ir visiškai šviesos nepraleidžiančių (kitaip dar vadinamų „blackout“).
Kaip vienintelį tokių roletų įvardinamą trūkumą – gebėjimą kaupti dulkes – galima nesudėtingai panaikinti. Mat roletų audiniai yra visai lengvai valomi su drėgnu, tačiau nešiurkščiu skudurėliu, suvilgytu skystu muilu, plovikliu, tačiau ne stiprios cheminės sudėties, kuri gali pakenkti medžiagai. Nors įvairių rūšių roletai vertinami dėl savo ilgaamžiškumo ir yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, tačiau itin dažnai dienos metu naudojamų roletų audinys gali šiek tiek pablukti. Tokiu atveju įmanoma jį pakeisti kitu, taip atnaujinant patalpos vaizdą, tačiau mechanizmą galima naudoti tą patį.
Kadangi sudėtinga savo namų erdvei atrast kažką neįprasto, originalaus, tad tokie roletai, traukiami iš apačios į viršų, tikrai patiks keistuoliams, modernių dalykų mėgėjams.
Tai roletų tipas puikiai tinkantis patalpose, kuriose svarbus privatumas, tačiau nesinori užsidengti nuo patenkančios naturalios dienos šviesos, tokiose kaip pirmojo aukšo patalpos, vonios ar tualeto kambariai, taip pat puikiai tinka biuruose susikuriant privartumo ir asmeninės erdvės jausmą.

Valdymas:
Rankinisvaldymas.png - rankenėle

Privalumai:
checkico.pngVarstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo
checkico.pngNeblokuoja šviesos patekimą į patalpas, tačiau sukuria privatumo jausmą
checkico.pngModernus dizainas ieškanties kažko naujo ir įmantraus
checkico.pngTvirtinimo bei reguliavimo elementai dera su interjero detalėmis
checkico.pngLengvas montavimas bei priežiūra
checkico.pngNepažeidžia lango rėmo
checkico.pngPritaikomi bet kokio tipo langams
 
Montavimas:
Cassetterollerblindwithsidechannel.png
Montuojami iš vidinės lango pusės.
*į lango rėmą – į lango stiklajuostę (kasetė montuojama ant rėmo, kreipiančiosios į stiklajuostę)

1.kreipiančioji
2.atitraukimo kaladėlė
3.valdymo mechanizmas
4.kasetė
5.dangtelis
6.audinys
7.valdymo rankenėlė
8.valdymo profilis
9.kreipiančiosios dangtelis

 
 
Roletų iš apačios į viršų audinių pavyzdžiai:

g6.jpgg6.jpgg6.jpgg6.jpgg6.jpgg7.jpgg6.jpg

Galimos korpuso spalvos, pritaikymui prie lango rėmo bei galimi valdymo komponentai:

g6.jpg g66.jpg 

Matavimo instrukcija:

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.

Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą