Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Roletai nuo saulės
Roletams nuo saulės nuolaidos iki 35%

Platus audinių pasirinkimas!

Kaina: nuo 38 eur/m

Galimi visi roletų tipai
Nors Lietuva nėra karštųjų kraštų šalis, tačiau ir joje užtektinai dienų, kuomet saulė ne tik džiugina, bet ir šiek tiek sukelia nemalonumų. Savaime suprantama, visi turime būti dėkingi Saulei už gyvybės palaikymą Žemėje, bet neretai nuo jos norisi trauktis į pavėsį. Saulė kaitina į namų ir darbo patalpų langus, prišildydama vidų, jos šilumos nemažai sulaukiame net žvarbią žiemą. Tačiau tiesioginiai saulės spinduliai yra pavojingi žmogaus sveikatai, akys kenčia, žiūrėdamos į saulę be apsauginių akinių, o jei pro langą net ir žiemą nukreipti jos spinduliai į darbo vietą, tai tiesiog trukdo veiklai, susikaupimui, nuo to nukenčia darbingumas. Taigi kaip akims reikia tamsių akinių, taip namo langams reikia apsaugos nuo saulės. Puikiausiai tam pasitarnaus specialūs roletai nuo karščio ir saulės, kurių išvaizda lyg ir įprastinė, tačiau iš vidinės lango pusės įmontuoti jie bus puikiausia užkarda kaitriai saulei.
Renkantis roletus nuo saulės reikėtų pasvarstyti, kad ši langų uždanga atliktų kuo daugiau funkcijų. Jei patalpoje yra dažnai užmiegama dieną, galima rinktis tokius roletus, kurie visiškai nepraleis šviesos, o tuo pačiu, kai pro juos neprasiskverbs saulės spinduliai, ir nuo karščio. Tačiau jei roletų paskirtis – apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, tuomet reikėtų peržiūrėti audinių, iš kurių gaminami roletai, katalogą ir rinktis ne tik pagal išvaizdą, derėjimą bendrame interjere, bet ir pagal tankumą. Kuo bus tankiau austas roletas, tuo jis daugiau apsaugos nuo saulės, tuo mažiau ji prikaitins patalpą, kuri gali tapti net tvanki, jei langai itin dideli. Iki tam tikro lygio nuleidus roletą nuo saulės jis patikimai saugos nuo karščio, tačiau tuo pačiu nesumažins į patalpą patenkančios šviesos. Tokiu atveju mažiausiai reikės vėdinimo sistemos, kondicionieriaus, nes jų „darbą“ atliks roletai. Specialūs atspindintys roletai (jų išorinė pusė skiriasi nuo vidinės) tiesiog nepraleidžia saulės spindulių į patalpą. Taip pat šia funkcijai atlikti galima pasirinkti šviesesnių spalvų roletus nuo saulės (kuo šviesesni, tuo geriau apsaugos nuo karščio).
Nelaukite vasariškos kaitros, o rinkdamiesi paprastus roletus, iš anksto pagalvokite, ar konkreti patalpa nėra toje pusėje, kur saulės spinduliai dažniausiai ne bučiuoja į žandą, o nemaloniai erzina ir iš karto gaminkite roletus nuo saulės.
Roletų nuo saulės pagalba apsaugokite patalpas, kurias nuolatos vargina intensyvūs saulės spinduliai. Tai puikus pasirinkimas Jūsų biuro ar namuose esančio darbo kambario apsaugai nuo nepageidaujamų spindulių į kompiuterių, televizorių ekranus ar kitas tiesioginės šviesos spindulių nepageidaujančias vietas.
 

Roletų nuo saulės valdymas:
Roletai nuo saulės - grandinėle rankiniu būdu
Roletai nuo saulės - rankenėle
Roletai nuo saulės - jungtuku
Roletai nuo saulės - nuotoliniu valdymo pultu
Roletai nuo saulės - išmaniąja programėle

Roletų nuo saulės privalumai:
Roletai nuo saulėsApsaugo patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių
Roletai nuo saulėsGaminami iš peršviečiamo audinio, kuris sulaiko net iki 88 % kenksmingų saulės spindulių
Roletai nuo saulėsNeblokuoja vaizdo per langą, galimybė matyti vaizdą už lango, net ir nuleidus roletą
Roletai nuo saulėsLengvas montavimas bei priežiūra
Roletai nuo saulėsApsaugo patalpas nuo įkaitimo, taigi tai ypač puiki pagalba karštuoju laikotarpiu
Roletai nuo saulėsPritaikomi bet kokio tipo langams, ypač tinkantys didelio tipo biuro langams

Roletų nuo saulės montavimas:

Roletai nuo saulės montuojami iš vidinės lango pusės. 
*į lango stiklajuostę
*į lango rėmą
*į nišą  
*į lubas
*į sieną

*GALIMYBĖ PRITAIKYTI AUDINIUS VISŲ TIPŲ ROLETŲ MECHANIZMAMS!

 Roletai KauneRoletai Kaune
Roletai nuo saules SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Roletų nuo saulės naudojimo instrukcija 

Roletų nuo saulės audinių pavyzdžiai:
Roletai nuo saulės Roletai nuo saulės Roletai nuo saulės

Galimos roletų nuo saulės korpuso spalvos, pritaikymui prie lango rėmo bei galimi roletų nuo saulės valdymo komponentai:

Roletai nuo saulės Roletai nuo saulės   

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.

Roletų nuo saulės pavyzdžių galerija:

 

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą