Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Roletai Silkuette
Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: 2,7m
Maksimalus aukštis: 2,6m

Vertinantiems klasiką ir sunkiai su ja derančią naują madą interjere yra išskirtinis pasiūlymas -  roletai „Silkuette". Neretai savo langus įpratusieji puošti užuolaidomis pasigenda kai kurių funkcijų, kuom pasižymi roletai ar žaliuzės. Tačiau šie produktai tokiems interjero dekoratoriams ar namų šeimininkams atrodo daugiau tinkami visuomeninėms patalpoms, mokykloms, darželiams, bet tikrai ne jaukumu pasižymintiems namams. Tad štai roletuose „Silkuette" romantiškai plazdenantis užuolaidinis audinys yra taip panaudojamas, kad išlieka jo patrauklumas, lengvumas, meniški raštai, tačiau tuo pačiu naujieji langų dekoro elementai – roletai „Silkuette" – suteikia žymiai daugiau galimybių juos išnaudoti nei įprastas užuolaidas ar portjeras.
Roletai „Silkuette" (kartais dar vadinami ritininėmis užuolaidomis) yra tarsi trejų skirtingų langų uždangų kombinacija: romanečių, horizontalių žaliuzių bei kitokios rūšies roletų „Diena – naktis“. Jie gaminami iš horizontalių nepermatomo audinio juostelių intarpų bei bet kokių skaidrių dvigubų, vienas per kitą persidengiančių audinių. Reguliuojant juostų pasvirimo kampą įmanoma pagal poreikį pasididinti ar susimažinti šviesos patekimą net nekeliant roleto į viršų. Tuo pačiu tokia nustatyta roleto padėtis nesuteiks galimybės iš lauko pusės matyti to, kas yra viduje, t.y. šviesos patekimas nesudarys galimybės „praslysti“ svetimų žmonių žvilgsniams.
Tokiuose roletuose sumontuotas išskirtinis mechanizmas, kuris suteikia galimybę roletą nuleisti dviem kryptimis: aukštyn arba žemyn. Traukiant aukštyn, audinys pasidengia tamsesnių juostelių tarpais, kurių dėka reguliuojasi į patalpą patenkančios šviesos kiekis. Tuo pačiu visą audinį galima pakelti į viršų ir susukti kaip įprastinį roletą.
Didžiausias roletų „Silkuette" plotis – 2,70 m, o aukštis – 2,6 m. Atkreipkite dėmesį į šiuos išmatavimus, jei domina būtent tokio tipo roletai ir atidžiai įvertinkite jų tinkamumą konkrečiai erdvei. Tokie langų uždangalai tinkami ir mediniams, ir plastikiniams, ir aliuminės konstrukcijos langams
Lengvumas – šia savybe pasižymi roletai „Silkuette". Mat pakabinti ant langų jie nė trupučio jų neapsunkina (ką dažnai daro užuolaidos ar portjeros, dėl netinkamo audinio patalpai suteikiančios tamsumo, erdvės trūkumo, sunkumo vaizdą), atrodo elegantiškai, estetiškai. Tiesiog – lyg iš plonyčio popieriaus origamio meistro išlankstytos meniškos užuolaidos.
Mėgstantiems jaukumą bei eleganciją puikus pasirinkimas būtent šios roletų sistemos, kadangi jos gaminamos iš dvigubo užuolaidinio audinio ir horizontalių audinio juostelių intarpų. Tokio tipo roletai dailūs ir švelnūs tarsi užuolaidos, tačiau turintys kur kas daugiau praktiškų funkcijų ir yra kur kas patogiau prižiūrimi bei valdomi.
 

Valdymas:
grand.png - grandinėle rankiniu būdu

jung.png - jungtuku
pult.png - nuotoliniu valdymo pultu
MobileIconWhiteonGrey.png - išmaniąja programėle

Privalumai:
checkico.pngĮmontuotas išskirtinis mechanizmas, kurio pagalba roletą galima nuleisti dviems kryptimis: aukštyn arba žemyn
checkico.pngSuteikia jaukumo ir privatumo jausmą
checkico.pngLengvas montavimas bei priežiūra
checkico.pngTvirtinimo bei reguliavimo elementai tinka prie interjero detalių
checkico.pngPrimena užuolaidas, tačiau yra prigludę prie lango bei jų kur kas paprastesnė priežiūra
checkico.pngPritaikomi bet kokio tipo langams
 
Montavimas:

Roletai tvirtinami prie jiems skirtų laikiklių:
*į lango rėmą 
*nišoje 
*ant sienosSilkuette.png

1.sieniniai laikikliai
2.lubiniai laikikliai
3.kasetė – viršutinis profilis
4.valdymo mechanizmas
5.rutulinė valdymo grandinėlė
6.rutulinės grandinėlės svarelis
7.rutulinės grandinelės jungtis
8.audinys
9.apatinis profilis

 apsauganuovaiku.pnggrandinelessaugas.png
Roletai Kaune SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Roletų Silkuette naudojimo instrukcija 

Silkuette roletų audinių pavyzdžiai:

g6.jpg

Galimos korpuso spalvos, pritaikymui prie lango rėmo bei galimi valdymo komponentai:

g6.jpg  g66.jpg

Matavimo instrukcija (kai montuojama į nišą):

Matavimo instrukcija (kai montuojama ant sienos):
  

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.

Pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą