Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Plisuotas tinklelis
Kaina: skaičiuojama individualiai

Minimalus plotis: 0,50m

Galimybė uždengti dideles angas

Kartais, kai langų ar durų slenkstis yra ganėtinai aukštas, sudėtinga jiems pritaikyti apsaugos nuo vabzdžių priemones. Jų gamintojai stengiasi patenkinti net pačių išrankiausių klientų poreikius ir rinkai pasiūlė plisuotą tinklelį. Šis variantas taip pat bus įvertintas tų užsakovų, kurių langas ar durys nėra lygių išmatavimų, gal dėl amžiaus ar montavimo klaidų šiek tiek iškrypę, nelygūs. Tai – taip pat mėgiama dėl puikaus pritaikymo slankiojančioms ar platesnėms nei įprasta durims. Jo veikimo principas – kaip paprasto roleto, tad valdyti neprireiks jokių papildomų žinių (darinėjasi lengvai stumtelint ranka). Plisuotas tinklelis yra montuojamas langų arba durų nišoje. 

Plisuoto tinklelio gamybai naudojamas nesiglamžantis ir formos neprarandantis audinys. Plisuotas tinklelis yra lengvai valdomas, nors turi nediduką slenkstį, tačiau jis nesukelia jokių problemų. Kadangi jo konstrukcijoje nėra spyruoklių, todėl tinklelis gali sustoti toje vietoje, kur pageidaujama. Plisuoti vertikalūs tinkleliai neturi apatinio profilio, idealiai tinka stoglangiams, o plačioms nei įprasta durims gali būti komplektuojamos kelios, viena paskui kitą einančios plisuoto tinklelio sekcijos.

Standartinės plisuoto tinklelio nuo vabzdžių profilio spalvos - balta, ruda, medžio imitacija, tačiau iš plačios RAL spalvų paletės tikrai pavyks pasirinkti pageidaujamą. Profilis dažomas milteliniu būdu, kas garantuoja jo ilgaamžiškumą. Tinklelio audinys gali būti baltas, juodas arba pilkas.

Didžiausias plisuotas tinklelio aukštis – 2,60 m, o plotis nuo 0,50 m iki 1,80 m.

Skambinkite tel.: 8 612 88885 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.

Pavyzdžių galerija:

 

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą