Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Horizontalios žaliuzės
Horizontalios žaliuzės yra labiausiai paplitusi žaliuzių rūšis, gaminama iš horizontaliai suvertų juostelių.
Horizontalios žaliuzės tai yra pats populiariausias ir ekonomiškiausias būdas kaip galima  apsisaugoti nuo saulės spindulių ir dekoruoti savo langus.  Šios žaliuzės yra nereiklios ir jas bus patogu naudoti.  Jos gali būti naudojamos tiek  dekoruojant namų balkonus, virtuvėse, kambariuose, tiek ir labai šiuolaikiškuose biuruose. Šiuo metu rinkoje yra pateiktas labai gausus  horizontalių žaliuzių pasirinkimas. Horizontalios žaliuzės yra gaminamos iš aliuminio, medienos ir audinio.  Pati praktiškiausia ir sąlyginai pigiausia medžiaga iš kurios yra gaminamos žaliuzės , tai yra  aliuminis.  Žaliuzės pagamintos iš aliuminio jums tarnaus maksimaliai ilgai, jas yra pakankamai paprasta prižiūrėti.
Horizontalios žaliuzės puikiai atrodys biuruose. Įsigyti šias žaliuzes gali praktiškai visi, tai labai stipriai nenuskriaus jūsų kišenės.  Jas yra pakankamai paprasta montuoti, jos patikimai apsaugos jūsų namus nuo saulės spindulių. Šios žaliuzės praktiškai nepraranda savo spalvos ir formos. Šiais laikais vis labiau populiarėja  horizontalios žaliuzės pagamintos iš bambuko, tačiau žinoma šios žaliuzės kainuos brangiau nei aliuminės.  Horizontalios žaliuzės pasižymi šiomis savybėmis:
Žaliuzės KauneJos gali būti montuojamos ant bet kurių stačiakampių paviršių
Žaliuzės KauneJos yra lengvai valomos ir plaunamos

Žaliuzės KauneJos efektyviai apsaugos nuo saulės jūsų gėles, baldus, monitorius ir kitus daiktus

Tačiau  šiais laikais pačios populiariausios yra horizontalios žaliuzės, kurios yra gaminamos iš audinio. Būtent tokios žaliuzės jūsų namams gali suteikti maksimaliai daug patogumo ir jaukumo.  Horizontalios žaliuzės gali puikiai pakeisti  jau atsibodusias užuolaidas.  Šios žaliuzės kambaryje atrodo labai estetiškai. Jas galima įsigyti įvairiausių atspalvių ir  pagamintų iš įvairiausių medžiagų. Horizontalios žaliuzės jau yra senai žinomos ir naudojamos praktiškai visame pasaulyje.  O tokiomis populiariomis jos tapo, kadangi yra praktiškos ir jų kaina yra ekonomiška.  Jos gali būti tvirtinamos pačiais įvairiausiais būdais.  Jei jūsų bute yra mažai vietos? Jums jau atsibodo dažnai skalbti užuolaidas?  Horizontalios žaliuzės gali išspręsti visas šias problemas.  Žaliuzės taps vienu bendru elementu su jūsų langu ir sudėtinga suprasti kaip gi jūsų langai galėjo taip ilgai gyventi be žaliuzių. Jūs galėsite tapti šviesos valdovu savo namuose arba biure ir vienu riešo judesius jūs galėsite išsklaidyti tamsą arba pasislėpti nuo  nepageidaujamos saulės.  Jei jūs pasirinksite mūsų parduodamas horizontalias žaliuzes jūs tikrai nepasigailėsite, kadangi  mes jums galime pasiūlyti gausų  kokybiškų žaliuzių pasirinkimą. Jūs į jas įsimylėsite jau pirmą dieną.  mes žinome ko jums reikia.

Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei turite klausimų.

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą