Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Plisuotos žaliuzės
TIK ŠĮ MĖNESĮ PAPILDOMA 35% NUOLAIDA ŽALIUZĖMS

Kaina: nuo 25 eur/m2

Maksimalus plotis: 1,80m
Maksimalus aukštis: 2,50m
Plisuotos žaliuzės dar yra pakankamai naujas produktas rinkoje. Šios rūšies žaliuzės yra elegantiškos ir  unikalios, todėl jos vis labiau populiarėja  tiek namuose, tiek ir biuruose.  Jos yra madingos ir universalios, tai puikus sprendimas jei jūs norite papuošti savo  langus. 
Plisuotos žaliuzės yra unikalios, kadangi  jos gali būti naudojamos įvairių formų languose ir konstrukcijose. Taip pat šios žaliuzės gali būti naudojamos forminant arkinius, apvalius ir išlenktus langus. Gausus audinių ir  faktūrų pasirinkimas suteikia galimybę plisuotas žaliuzes naudoti įvairaus stiliaus patalpose. Šios žaliuzės gerai reguliuoja šviesos srautą, priklausomai nuo jūsų noro. Plisuotos žaliuzės yra paprastai  montuojamos, jums nereikės atlikti papildomų darbų ir nereikės keisti  langų atidarymo. Universalumas ir tvirtinimo  sistemų įvairovė suteikia galimybę šias žaliuzes montuoti greitai ir tai nemaišys aplinkiniams. Jei jūs norite naujo, gaivaus ir  kokybiško sprendimo jūsų langams, tokiu atveju plisuotos žaliuzės tai yra Jums tinkamas sprendimas. 
Jei jūs nutarėte savo kambario arba virtuvės langui pasirinkti užuolaidas ir nežinote nuo ko pradėti, tokiu atveju atkreipkite savo dėmesį  į plisuotas žaliuzes. Šios žaliuzės puikiai tinka langams, kurie yra su tam tikrais architektūriniais sprendimais, taip pat plisuotos žaliuzės tinka ir plastikiniams langams.  Taigi, plisuotos žaliuzės tiks tiems žmonėms, kurie visų pirma vertina  patogumą ir paprastumą. Verta paminėti, kad šios žaliuzės turi pakankamai daug privalumų. Vienas iš privalumų, tai yra lakoniškas dizainas, kurio dėka interjeras jūsų namuose taps lengvas ir svarbiausia, kad neperkrautas. Galima paminėti, kad plisuotos žaliuzės yra labai panašios į horizontalias žaliuzes, tačiau jos yra gaminamos iš audinio ir surenkamos į armonikėlę. Dažniausiai plisuotos žaliuzės yra gaminamos iš poliesterio, o vėliau audinys yra tvirtinamas prie  aliuminio profilio. 
Tam, kad vartotojams būtų patogiau buvo sukurti keli plisuotų žaliuzių valdymo būdai. Tai yra su grandinėlės pagalba, su rankenėlės pagalba, su virvelės pagalba,  su elektrinio mechanizmo pagalba.  Plisuotos žaliuzės gali būti  tvirtinamos pačiais įvairiausiais būdais, taip pat jos gali būti tvirtinamos prie lango rėmo. Tai nedaro jokios įtakos  tvirtinimo kokybei. Plisuotos žaliuzės puikiai susidoros su jūsų kambario erdvės nuslėpimu nuo svetimų akių ir žinoma apsaugos jūsų namų erdvę nuo saulės spindulių.  Plisuotos žaliuzės įsipaišys į bet kurių namų interjerą. Mūsų žaliuzės tai yra  pats naudingiausias ir geriausias jūsų pasirinkimas. Universalaus dizaino dėka yra išsprendžiamos visos problemos susijusios su erdve.
 

Žaliuzių valdymas:
Žaliuzės Kaune - rankenėle
Žaliuzės Kaune - grandinėle/ lazdele rankiniu būdu
Žaliuzės Kaune - jungtuku
Žaliuzės Kaune - nuotoliniu valdymo pultu
Žaliuzės Kaune - išmaniąja programėle

Žaliuzių privalumai:
Žaliuzės KauneAukščiausios kokybės medžiagos, kurios užtikrina žaliuzių ilgaamžiškumą
Žaliuzės KaunePuikus pasirinkimas apsisaugojant nuo tiesioginių saulės spindulių ir leidžia paprastai reguliuoti apšvietimą
Žaliuzės KauneItin lengvas žaliuzių valdymas
Žaliuzės KauneTinka įvairiems langams tiek mažiems, tiek ir dideliems, įvairių formų nuo trikampių iki apvalių langų, galimybė pritaikyti ir stoglangiams
Žaliuzės KauneŽaliuzes galima užtraukti horizontaliai, vertikaliai, iš apačios ir viršaus
Žaliuzės KauneTinka klasikiniui bei moderniam interjerui
 
Žaliuzių montavimas:
Žaliuzės Kaune

*ant stiklajuostės
*ant lango rėmo

*ant sienos

1. virvės fiksatorius
2. profilio apdaila
3. įtempimo spyruoklė
4. aliumininis profilis
5. įtempimo virvė
6. valdymo rankenėlė
7. prilaikančioji virvė
8. audinio tvirtinimo juosta
9. audinys

 Roletai KauneRoletai Kaune
Roletai Kaune SVARBU! Visi žaliuzių, kurios valdomos grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su žaliuzių grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“
 
Plisuotų žaliuzių valdymo tipų pavyzdžiai:  
Žaliuzės Kaune
 
Plisuotų žaliuzių audinių pavyzdžiai:
Žaliuzės KauneŽaliuzės Kaune Žaliuzės KauneŽaliuzės Kaune
 
Galimos žaliuzių korpuso spalvos, pritaikymui prie lango rėmo:
Žaliuzės Kaune
 
Žaliuzių matavimo instrukcija:
Skambinkite tel.: 8 612 88885 jei iškilo klausimų.
Žaliuzių pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą