Konsultuojame Paskaičiuojame
Išmatuojame SUMONTUOJAME
Telefonas pasiteiravimui:
861288885
Romanetės

Kaina: skaičiuojama individualiai

Maksimalus plotis: 3,5m
Maksimalus aukštis: 3,5m
Romanetės – tai patraukli, moderni, jaukumą skleidžianti langų dekoravimo priemonė, kitaip dar vadinama romėniškomis žaliuzėmis. Ši stilinga langų dekoro priemonė vizualiai padidina patalpos erdvę, todėl itin tinkama mažesnėms patalpoms. Romanetes priderinus prie dieninių užuolaidų, jos gali atlikti ir naktinių užuolaidų funkciją. Tačiau bet kuriuo atveju romanetės turi už jas daugiau privalumų, nes užima daug mažiau taip reikalingos patalpos vietos. 
Tai horizontaliomis klostėmis susiklostančios užuolaidos, kurias grandinėle valdomo mechanizmo pagalba galima pakelti į reikiamą aukštį (susilanksto į 25 - 30 cm pločio juostą virš lango) ir ten lengvai užfiksuoti. O paliekant langą atidengtą, virvelės pagalba romanetę galima nuleisti ir sulankstyti lango apačioje. Romanetės tvirtinamos lango nišoje arba atskirai prie kiekvieno lango rėmo. Didžiausias romanečių aukštis ir plotis gali būti 3,5 m. jos yra tinkamos  bet kokio tipo langams: plastikiniams, mediniams ar aliumininės konstrukcijos. Romanetės gali būti valdomos grandinėlės, virvutės pagalba ar automatiniu nuotolinio valdymo būdu. Romanečių montavimas galimas angokraščių vidinėje dalyje arba išorėje ant sienos.  
Romėniškos uždangos  dažniausiai siuvamos iš standesnių (netgi gobeleno), drobinio pynimo audinių, tačiau jei  supantis interjeras reikalauja kitokio sprendimo, galima rinktis ir iš dieninių ar naktinių: šilko, organzos ir t.t. itin plonos medvilnės, gali būti naudojamas pamušalas. Kadangi romanečių gamybai sunaudojama labai nedaug audinio, todėl, žvelgiant iš ekonominės pusės, truputį daugiau pinigų galima skirti renkantis jo raštą, o ypač kokybę. 
Romanečių priežiūra priklauso nuo jų audinio savybių. Savaime suprantama, kad etiketės su gamintojų nurodymais kaip ant drabužių nepavyks rasti, tad nuo pradžių verta atsiminti audinio charakteristiką. Jei patalpa, kurioje kabės romanetės, gali dažnokai sulaukti nešvarumų, tad ir pasirinkti verta tokią medžiagą, kurią bus galima skalbti lengviausiu būdu (rankomis ar skalbimo mašina), naudojant neutralias skalbimo priemones, skirtas užuolaidoms arba spalvotiems audiniams. Nes esama ir tokių audinių, kuriuos tegalima atiduoti į pagalbą valyklai. 
Jei pasirinksite romanetes, jų gamybai sunaudosite labai nedaug audinio, tačiau jo struktūra, raštai, spalva ir atspalviai atsiskleis visu savo grožiu ir supančiai erdvei suteiks papildomo žavesio. Nes juk langų dengimo elementai atlieka ne tik apsauginę, bet ir estetinę funkciją, nes labai dažnai tampa išskirtiniu interjero elementu. 
 

Valdymas:
žaliuzės Kaune - grandinėle rankiniu būdu
žaliuzės Kaune - jungtuku
žaliuzės Kaune - nuotoliniu valdymo pultu
žaliuzės Kaune - išmaniąja programėle

Privalumai:
žaliuzės KauneItin patogios, funkcionalios bei praktiškos, idealiai tinkančios kaip dekoro priemonė, kurią galima tvirtinti ne tik virš lango, bet ir į lango nišą arba ant paties lango rėmo
žaliuzės KaunePatalpose sukuria jaukią atmosferą
žaliuzės KauneEsant poreikiui, galimybė pasirinkti audinį, kurį galima skalbti su skalbimo mašina
žaliuzės KaunePrisitaikantys prie namų interjero
žaliuzės KauneUžima itin mažai vietos
žaliuzės KauneApsauga nuo tiesioginių saulės spindulių
žaliuzės KauneGalimybė pritaikyti romanetę prie įvairiausių langų tipų.
 
Montavimas:
žaliuzės Kaune

*nišoje
*ant sienos

1. tvirtinimo laikiklis
2. korpuso šoninė apdaila
3. kėlimo juostos ritė
4. kėlimo juosta
5. valdymo reduktorinis mechanizmas
6. strypas
7. aliumininis korpusas
 Roletai KauneRoletai Kaune
Roletai Kaune SVARBU! Visi romanečių, kurios valdomos grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Skambinkite tel.: 8 612 88885 ir į visus Jūsų klausimus atsakysime.
Romanečių pavyzdžių galerija:

Susidomėjote ? Klauskite:
Kviečiame naudotis mūsų meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete užpildykite meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku.
Esant poreikiui galime atvykti ir į kitus miestus.
Pirminės paslaugos, užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus)- yra nemokamos.
Mūsų pareiga - maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius.
Jūsų vardas:
Kontaktiniai duomenys:
Jūsų žinutė:
Siųsti užklausą