Karnizai ir automatika

Karnizai ir automatika

Švelniai krentančios užuolaidos – tai išskirtinis namų jaukumas, stilius ir komfortas. Įvairaus dizaino užuolaidų karnizai padeda kurti estetiškai išbaigtą namų vaizdą. Karnizai gali būti tvirtinami keliais būdais: prie lubų, sienų ar virš lango. UAB „Soliteka“ siūlo platų karnizų asortimentą, prisitaikantį prie individualių pirkėjų lūkesčių. Tiesa, rankinis užuolaidų užtraukimas ir atitraukimas gali pareikalauti gana daug jėgų ir laiko, be to, nuolatos judinamų užuolaidų audinys greičiau susidėvi ir praranda savo prekinę išvaizdą. Dėl šios priežasties automatiniai karnizai yra vienas moderniausių pasirinkimų rinkoje, užtikrinantis patogų užuolaidų valdymą, tylų sistemos darbą ir ilgaamžį veikimą. Tai funkcionalaus patogumo ir išpuoselėtos estetikos derinys, sulaukiantis išskirtinio Europos pirkėjų dėmesio.

Tiek standartiniai, tiek automatiniai karnizai gali būti montuojami įvairios paskirties patalpose, nepriklausomai nuo langų ploto ar jų dydžio. Nors ilgą laiką automatinė valdymo sistema buvo rekomenduojama itin dideliems langams, kurių rankinis užuolaidų reguliavimas sukeldavo nemažai papildomų rūpesčių, šiandien elektriniai karnizai vis dažniau įrengiami ir mažesniuose butuose, loftuose bei biuruose, komercinės ir viešosios paskirties patalpose.

Automatizuoti karnizai vertinami dėl itin lengvo valdymo ir galimybės taupyti jūsų laiką – užuolaidos gali būti užtraukiamos ir atitraukiamos vieno mygtuko paspaudimu, neskiriant šiam darbui nei papildomo laiko, nei jėgų. Naudokite jungiklį, nuotolinio valdymo pultelį arba išmaniąją programėlę. Jei po ranka neturite telefono arba jūsų valdymo įrenginys išsikrovė, užuolaidas galite traukti ir įprastu rankiniu būdu. Unikali karnizų sistema užtikrina sklandų veikimą ir mažina audinių trintį tarpusavyje, todėl užuolaidos ilgesnį laiką išlaiko savo prekinę išvaizdą ir atrodo lyg naujos. Užuolaidų padėties reguliavimas leidžia lengvai kontroliuoti į patalpą patenkančios saulės šviesos kiekį ir suteikia papildomo saugumo, jei, pavyzdžiui, namai paliekami ilgesniam laikui tušti. Esant poreikiui, sistemą galima suderinti su oro temperatūros ir saulės jutikliais, kad užuolaidos veiktų automatizuotai, priklausomai nuo oro sąlygų.

Tradiciniai karnizai ir automatinė karnizų sistema yra suderinama su visomis UAB „Soliteka“ užuolaidomis, įskaitant ir terasines. Elektrinė sistema, kaip ir įprasti karnizų modeliai, yra pritaikyti atlaikyti didelį svorį, todėl puikiai tinka sunkioms naktinėms užuolaidoms. Automatika išsiskiria itin tyliu darbu ir gali būti montuojama miegamajame ar vaikų kambaryje. Elektrinių karnizų valdymui naudojamas nedidelis elektros variklis su laidų uždengimo dėžute, kad būtų užtikrintas nepriekaštingas estetinis vaizdas. Priklausomai nuo situacijos, karnizų variklį galima montuoti tiek dešiniame, tiek kairiame karnizo šone arba karnizo viršuje. Automatiniai karnizai yra tvirtinami prie lubų arba sienos specialiais kronšteinais. Tinkamai sumontuota įranga pabrėžia šiuolaikinės gyvenamosios erdvės išskirtinumą ir prisideda prie išmaniųjų namų kūrimo.

Platus UAB „Soliteka“ karnizų pasirinkimas padeda kurti namus, kurie prisitaiko prie išrankiausio kliento lūkesčių. Mėgaukitės komfortu ir iki smulkmenų apgalvota namų estetika!