Tentai

Skaidrūs tentai Jūsų terasoms, pavėsinėms ar žiemos sodams

Nuolat besikeičiantis oras ir blogėjančios oro sąlygos bei nuolat kintantys metų laikai, gerokai apriboja mūsų buvimą lauke.
Lanksčios skaidrios tento sienos idealiai tinka terasoms, balkonams ir sodo pavėsinėms uždengti. Tai puiki alternatyva stiklui. Skirtumas tas – kad juos galima susukti ar išskleisti bet kuriuo metu, o tai yra praktiška ir leidžia geriau cirkuliuoti orui.
Terasos apgaubtos tokiu tentu suteiks Jums puikų matomumą, gėrėtis aplinka.
Vakaro valandomis tokie “langai” apsaugo nuo šalčio, vėjo ir lietaus. Terasoje ar balkone šilta ir malonu, nors lauke vėsu!

Lengva priežiūra ir gana didelis uždengimo plotas už mažesnę kainą.

Stabilios tento konstrukcijos – pagamintos iš aukščiausios kokybės komponentų.

Tokie skaidrūs apsauginiai tentai yra labai greitai sumontuojami. Rėmas gali būti įvairių spalvų, pagamintas iš neskaidrios tentinės medžiagos. Viršuje tvirtinamas aliuminis profilis, montuojamas prie terasos, kad visas tentas gražiai ir lygiai įsitemptų.

Šonuose tvirtinami metaliniai žiedai, kurie maunami ant rotacinės – pasukamos auselės, tvirtinamos ant terasos kolonos. Tokiu būdu tentą (pavyzdžiui, šiltuoju metų laiku) galima lengvai nuimti ar susukti į viršų, o šaltuoju metų laiku palikti uždengtą.

Susuktas terasos tentas, užfiksuojamas dirželių pagalba, kuriuos prikniedijame viršuje.

Sumontuoto tento apačioje yra speciali kišenė, kurios viduje įmontuojamas apvalus aliuminis vamzdelis, suteikiantis tentui stabilumo bei tvarkingiems ir lygiems suvyniojimams, esant geroms oro sąlygoms. Taip pat tentas turi įtempimo gumytės, kurios kabinamos už ratuko, prisukamo prie terasos apačios.

Skaidrūs tentai, kurie yra atsparūs atvirai ugniai, saulei, karščiui, sniegui, nebijantys drėgmės yra gaminami vientisi, vienspalviai arba su skaidriu permatomu PVC langu. Yra galimybė įmontuoti užtrauktukus durims, kad reikalui esant, galėtumėte bet kada lengvai iš terasos patekti į kiemą. Lauko terasom pritaikyti skaidrūs tentai atrodo gražiai yra patvarūs bei patikimi. Tokia terasos apsauga padės apsaugoti grindis, sienas bei joje esančius baldus, todėl jie reikalaus mažiau priežiūros ir tarnaus jums daug ilgiau. Tentiniai audiniai yra įvairių spalvų, kurių dėka, be apsauginių savybių, jie puikiai dera su aplinka.

“Skaidrios tentinės užuolaidos gaminamos iš ultravioletiniams spinduliams atsparaus japonų gamybos „ACHILLES” PVC tentinio audinio. Šis skaidrus tentinis audinys atsparus ugniai, sertifikuotas B1 kategorijai. Siekiant garantuoti gaminio saugumą ir kokybę, buvo pakoreguota B1 audinio sudėtis pagal dabartinį DIN 4102-B1 standartą. Sudėtyje dabar yra ženkliai daugiau antipirenų, kas suteikia bei lemią papildomą galimybę išsigelbėti nutikus nelaimei.”

Pavėsinė ar lauko terasa apgaubta permatomu tentu, nuo šiol leis mėgautis komfortabiliu poilsiu Jūsų pamėgtose lauko erdvėse, ištisus metus!

Įvairių dydžių ir spalvų skaidrūs – permatomi tentai gaminami pagal Jūsų pateiktus matmenis. Prireikus mūsų kvalifikuoti darbuotojai atvyks išmatuoti pavėsinę, terasą ir kt.

Susisiekti su mumis visuomet galite el. paštu info@soliteka.lt arba skambindami tel. +370 612 88885.

Tentų priežiūra ir valdymas:

lengvai valomi ir plaunami rankomis

tento durys valdomos užtrauktukais

pakeltas tentas prilaikomas dirželiais

lengvai tvirtinami rankiniu būdu atsukant ir užsukant kabliukais

Tentų privalumai:

Atsparūs vėjui

Atsparūs lietui, vandeniui

Atsparūs UV saulės spinduliams

Atsparūs šalčiui ir sniegui

Atsparūs ugniai

Japoniška kokybė

Skaidrūs kaip stiklas

Lengvai montuojami ir prižiūrimi

Lengvai valdomi

Lengvai pritaikomi

Ilgaamžiai

Tvirtinimo ir  reguliavimo elementai – saugūs ir puikiai derantys prie aplinkos

Spalvų galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo