Tinklelis stogo langams

Tinklelis stogo langams

Palėpės ir viršutiniai namų aukštai su pasvirusiais stogo langais vis dažniau naudojami gyvenamųjų patalpų įrengimui. Čia projektuojami miegamieji, vaikų kambariai, biurai ir poilsio erdvės. Tiesa, vasaros metu neišvengiamai susiduriama su vabzdžių problema – viršutiniuose aukštuose praverti stoglangiai tampa erdve uodams, musėms, bitėms, širšėms ir kitiems vabzdžiams patekti į patalpas. Modernus ir lengvai montuojamas tinklelis stogo langams yra estetiška ir patogi išeitis, padedanti rūpintis gyventojų ramybe ir stilingų namų įvaizdžiu.

Stogo langų tinklelis tinka įvairių formų ir dydžių langams. Tinkamai sumontuotas jis leidžia mėgautis gaiviu oru, apsaugodamas nuo vabzdžių patekimo į patalpas, todėl galite tiek dalinai, tiek pilnai atverti langus ir nesirūpinti, kad namuose atsiras nepageidaujamų svečių iš lauko. Rankiniu būdu valdomas tinklelis stogo langams leidžia lengvai ir patogiai kontroliuoti tinklelio padėtį (tinklelį užverti arba atverti). Apgalvoto dizaino sprendimai atrodo šiuolaikiškai ir moderniai, puikiai tinka karštuoju metų laiku, nebijo tiesioginių saulės spindulių ir atmosferinių pokyčių.

Universalus tinklelis gali būti naudojamas su įvairiomis žaliuzių, roletų ir kitomis stogo langų sistemomis. Tinklelis gaminamas iš permatomo stiklo pluošto tinklo, todėl neužtemsina patalpos ir netrukdo matomumui. Jei pageidaujate reguliuoti į patalpą patenkančios saulės šviesos kiekį ar kaitrą, siūlome rinktis iš plataus UAB „Soliteka“ žaliuzių, roletų, romanečių ir kitų langų apdengimų asortimento.

Aukštos kokybės, tvirti ir ilgaamžiai tinkleliai nuo vabzdžių užtikrina 100 proc. apsaugą, jie taip pat saugo nuo didesnių dulkių, pūkų, žiedadulkių patekimo į namus. Tai tarptautinius kokybės standartus atitinkantys sprendimai, sukurti ilgaamžei eksploatacijai be jokių trikdžių. Lengvai montuojama sistema yra patogiai pritvirtinama prie lango, nepažeidžiant konstrukcijos vientisumo. Nenaudojamas tinklelis gali būti paslepiamas lango viršuje esančioje kasetėje.

Darbų galerija: