Valdymas ir automatika

Valdymas ir automatika

Prie kasdienių gyventojų poreikių prisitaikantys markizių valdymo mechanizmai leidžia mėgautis maksimaliomis komforto sąlygomis namuose, biure, komercinės ar viešosios paskirties objektuose – tai jūsų malonus laisvalaikis terasoje, balkone, lauko kavinėje ar kitoje erdvėje, užtikrinant reikalingą apsaugą nuo intensyvios saulės, vėjo ar lietaus. Praktiškos markizės vertinamos dėl savo funkcionalumo, plataus spalvų ir stiliaus asortimento, lengvo tvirtinimo ir nepriekaištingo dizaino, o šiuolaikiniai jų valdymo mechanizmai greitai ir lengvai išsprendžia bet kokius su sistemos kontrole susijusius rūpesčius. Automatiniai valdymo sprendimai gali būti derinami su įvairaus tipo ir skirtingų konstrukcijų markizėmis, nepriklausomai nuo jų modelio, dizaino ir dydžio.

UAB „Soliteka“ siūlo platų tradicinių ir automatizuotų markizių valdymo įrenginių pasiūlą, besiskiriančią savo valdymo galimybėmis, maitinimo šaltiniais ir papildomomis funkcijomis, pvz., integruotais oro temperatūros / saulės ir vėjo davikliais, leidžiančiais automatiškai keisti markizių padėtį, priklausomai nuo oro sąlygų, ir apsaugoti sistemą nuo galimų pažeidimų, pvz., nuo stipraus vėjo. Priklausomai nuo individualių poreikių, markizės gali būti valdomos sienoje esančiu jungikliu, nuotoliniu pulteliu ar išmaniąja programėle, leidžiančia kontroliuoti markizių padėtį net ir esant toli nuo namų. Įdiegus automatinį markizių valdymą, vos keliais mygtuko paspaudimais galėsite valdyti visos sistemos darbą, užfiksuoti markizes norimoje padėtyje, jas suskleisti ir išskleisti jums patogiausiu metu.

Šiuolaikinė markizių valdymo automatika yra vienas universaliausių sprendimų, tampantis funkcionalia alternatyva tradicinei sistemos kontrolei. Skirdami ypatingą dėmesį kokybei, užtikriname nepriekaištingą sistemos darbą net ir intensyviomis naudojimo sąlygomis. Atsižvelgdami į individualius poreikius, visuomet ieškome optimalių sprendimų konkrečioje situacijoje, siūlydami techniškai pažangias markizių valdymo galimybes. Jei turėtumėte bet kokių klausimų dėl markizių valdymo mechanizmų pasirinkimo, montavimo ar eksploatacijos, susisiekite su mūsų ilgametę patirtį turinčia komanda.