Valdymo mechanizmai ir automatika

Valdymo mechanizmai ir automatika

Šiuolaikiniai technologiniai laimėjimai siūlo modernius ir praktiškus sprendimus, palengvinančius kasdienius buities poreikius. Automatiniai langų uždengimų valdymo mechanizmai yra vienas universaliausių pasirinkimų, tampantis funkcionalia alternatyva tradiciniams užuolaidų, romanečių, žaliuzių, širmų ir kitų langų uždengimų valdymui ir jų kontrolei.

Atsižvelgdama į individualius pirkėjų poreikius, UAB „Soliteka“ siūlo platų rankinių ir automatinių / elektrinių langų uždengimų valdymo įrenginių asortimentą. Profesionali, aukštos kokybės įranga pasižymi lengva kontrole ir leidžia valdyti į patalpą patenkančios saulės šviesos kiekį pagal individualius poreikius. Automatinis langų uždengimų valdymas – tai maksimalus patogumas, – vos keliais mygtuko paspaudimais galite kontroliuoti bet kuriuos vidaus ar lauko uždengimus: užuolaidas, žaliuzes, romanetes, roletus ir kt., užfiksuoti juos norimoje padėtyje, atitinkamai pakreipti šviesos srautą, judėjimo pozicijas, maksimaliai užtamsinti patalpą ir apsaugoti ją nuo pašalinių žvilgsnių.

UAB „Soliteka“ siūlo itin platų tradicinių ir automatizuotų langų uždengimų valdymo įrenginių pasiūlą, besiskiriančią tiek pačiais mechanizmais, tiek jų valdymo galimybėmis, maitinimo šaltiniais ir integruotomis papildomomis funkcijomis, pvz., oro temperatūros / šviesos intensyvumo davikliais, leidžiančiais automatiškai keisti langų uždengimų padėtį, priklausomai nuo oro sąlygų, pvz., langų uždengimų valdymas naudojantis temperatūros davikliais, leidžia visuomet išlaikyti komfortišką temperatūrą patalpų viduje.

Jei renkatės automatizuotas valdymo sistemas vidaus ar fasado langų uždengimams, paprastai, prieš remonto ar įrengimo darbus, yra montuojamas standartinis elektra valdomas variklis, kurio mechanizmai ir laidai paslepiami po apdaila. Jei interjero įrengimo darbai jau užbaigti, rekomenduojama rinktis belaidžius variklius, kurie gali būti maitinami baterijomis ar akumuliatoriais. Priklausomai nuo individualių poreikių, langų uždengimai gali būti valdomi sienoje esančiu klavišiniu jungikliu, nuotoliniu pulteliu ar, naudojantis internetu, – išmaniąja programėle telefone / planšetėje, kas leidžia reguliuoti langų uždengimus net ir esant toli nuo namų.

Žaliuzės, roletai, užuolaidos ir kiti langų uždengimai, priklausomai nuo individualių poreikių, gali būti valdomi tiek rankiniu būdu, tiek mechanine ar elektrine pavara, sparčiai tobulėjant išmaniojo / automatizuoto valdymo sprendimams. Šiuolaikiniai mechanizmai, susisieti su inovatyviomis technologijomis, leidžia užtikrinti maksimalų gyventojų patogumą namuose, biure, komercinė ar viešosios paskirties objektuose. Jei turėtumėte bet kokių klausimų dėl valdymo mechanizmų pasirinkimo, montavimo, eksploatacijos ir pritaikymo, susisiekite su UAB „Soliteka“ komanda.

Darbų galerija: