Dieninės užuolaidos

Dieninės užuolaidos

Dieninės užuolaidos – buvo ir yra stilinga namų interjėro detalė. Sudėtingas pasirinkimas renkantis tinkamiausią audinio variantą, nes tai paskutinė dalis kuriant savotišką ir norimą stilių namams, nes tai akcentas, kuris apjungs visas kambario detales. Užuolaidos suteikia jaukumo, išryškina smulkias detales. Dažniausiai dieninės užuolaidos būna lengvai permatomos bei šviesios, kad praleistų dienos šviesą, todėl yra siuvamos iš šviesių, lengvai krintančių matinių ar skaidrių audinių, kurie suteikia jūsų norimai erdvei elegantiškumo ir lengvumo bei savotiško jaukumo.
Šis langų uždengimo būdas atlieka tik dekoratyvinę funkciją, todėl rinktis audinį ir jo spalvą reikia atsakingai, kad harmoningai derėtų bei kurtų harmonija jūsų interjere. Spalvos interjere atlieka svarbų vaidmenį, todėl jūsų skoniui galime pasiūlyti išskirtinių atspalvių bei tekstūrų ir raštų audinius, kurie suteiks komforto, estetiškumo pojūtį jūsų erdvėje. Dieninės užuolaidos puiki galimybė ekspermentuoti su namų interjėrų.
Šiltesniu metų laiku siūlome rinktis lengvas, šviesias bei pastelines spalvas, kad neužgoštų saulės spindulių ir gražaus vaizdo už lango, o žiema ir rudenį siūlome rinktis ryškesnius ir sunkesnius audinius, kurie paslėps darganą ir lietų, kuris pasirodo netikėtu metu. Mūsų įmonė, padės išsirinkti bei patars kas geriausia jūsų erdvei.

Užuolaidų valdymas:

rankenele
Rankinis
02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Darbų galerija: