Klasikiniai roletai

Klasikiniai roletai

Roletai – tai interjero  klasika, pakeitusi šimtmečiais langus dengusias užuolaidas. Žinoma, pastarųjų dėl nuolatinės audinių kaitos turbūt niekuomet niekas nepajėgs pranokti, tačiau rinkoje pasirodžius roletams, jie su pagreičiu įsitvirtino langų apipavidalinimo srityje. Nors kasdien vis kažką naujo sukuriant bei modernėjant technologijoms galima išbandyti naujoves, tačiau ne visi žmonės yra linkę rizikuoti. Juk dažnai tai, kas laiko ir įvykių patikrinta, išbandyta ir teigiamai įvertinta, visuomet atras savo vietą.

Tokie yra ir klasikiniai roletai, šių lango dekoravimo variantų pirmtakai, vis dar labai populiarūs lietuvių namuose bei ofisuose, visuomeninėse patalpose ir kt.

Klasikiniai roletai vartotojų mėgiami dėl savo universalumo (gebėjimo būti priderintais prie bet kokio interjero, įvairaus dydžio langui), lengvo montavimo (nesudėtingos konstrukcijos roletą ant lango pasikabina ir pats sumanesnis šeimininkas), priežiūros (audinys nesunkiai valosi drėgnu skudurėliu, kempinėle su bet kokia plovimo priemone) bei valdymo. Klasikiniai roletai ant patalpos langų gali būti naudojami ir kaip atskiras elementas, o taip pat ir derinami su bet kokio audinio užuolaidomis ar portjeromis, o kartu toks derinys, priderintas prie bendro interjero, sukuria patrauklų vaizdą. Klasikiniai roletai gali būti pagaminti  iš polesterolio ir kitų rūšių audinių, kurie yra impregnuojami, dėl ko jie įgyja ypatybes nekaupti dulkių, nesugerti drėgmės, neblukti nuo saulės spindulių ir nuolat išlaikyti savo pradinę formą. Panaudojant specialų audinį, klasikiniai roletai gali visiškai nepraleisti šviesos, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems kambariams, kuriuose miegama. Savaime suprantama, tokie roletai ir kuo puikiausiai apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių.

Klasikiniai roletai kaip langų dengimo variantas ypač mėgiamas tų erdvių šeimininkų, kurių langai yra netradicinės formos ar tokiose vietose, kur sudėtinga pakabinti naktines užuolaidas (jų pakabinimui reikalingas karnizas, o jį pritvirtint ne visuomet yra galimybė).

Planuojant pasirinkti klasikinius roletus, verta žinoti, jog roleto didžiausias plotis gali būti 3,50 m, o maksimalus aukštis priklauso nuo pasirinkto audinio.

Tai ne tik praktiškas, bet ir skoningas sprendimas pasirinkti klasikinius roletus, kurie savo paprastu naudojimu, patikimu mechanizmu bei ilgaamžiškumu sužavės net ir išrankiausią klientą. Šie roletai neturi apsauginės kasetės, tvirtinami moderniais, prie interjero prisiderinančiais metaliniais laikikliais. Rekomenduojame klasikinius roletus rinktis kai langai ypač dideli, parinktas sunkus audinys arba kai roletai tvirtinami lango angoje.

Roletų valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

rankenele

rankenėle

Roletų privalumai:

Galimybė rinktis sunkesnius audinius

Lengvas montavimas bei priežiūra

Apsaugo patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių

Tvirtinimo bei reguliavimo elementai dera prie interjero detalių

Pritaikomi bet kokio tipo langams, ypač tinkantys didelio tipo langams

Roletų matavimo instrukcija:

Kai montuojama į nišą:

Kai montuojama ant sienos:

Roletų montavimas:

Roletai tvirtinami prie jiems skirtų laikiklių:

*į lango rėmą
*į nišą  
*į lubas
*į sieną

Roletai susideda iš:

1. audinys ir vamzdis 17mm/ 25mm/ 36mm/ 45mm/ 65mm priklausomai pagal roleto plotį
2. roleto mechanizmas su STOP funkcija
3. vamzdžio ir tvirtinimo detalės jungtis
4. roleto tvirtinimo laikiklis
5. apsauginis dangtelis
6. rutulinė grandinėlė
7. rutulinės grandinelės jungtis
8. rutulinės grandinelės balastas
9. audinio balastas
10. audinio balasto kamštelis

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: