Roletų valdymas

Roletų valdymas

     Šiomis dienomis roletai tampa vieni populiariausių langų uždengimo priemonių, išsiskiriančių nesudėtingu montavimu, paprasta priežiūra bei valdymu. Jie itin patrauklūs, nes pritaikomi prie įvairiausio tipo interjero, atrodantys tvarkingai bei moderniai, atitinkantys net išrankiausių klientų poreikius. Siekiant didesnio komforto valdant roletus iškyla poreikis juos kontroliuoti per atstumą nepakilus nuo kėdės ar lovos, taip pat sunkiau pasiekiamus, aukštai sumontuotus roletus valdyti be didesnio vargo. Dėl šios priežasties roletų valdymas vis modernėja diegiant naujausias technologijas ir šiuo metu siūlome Jums net keturis automatinius – elektroninius roletų valdymo būdus:

     Klavišiniu jungikliu. Tai standartinio variklio sistema, kuri valdoma klavišiniu jungikliu, montuojamu ant sienos. Ši sistema itin tinka patalpose, kuriuose reikia valdyti visus roletus vienu metu, kadangi norint reguliuoti atskirų roletų padėtis būtina montuoti kelis jungiklius.

     Klavišiniu jungikliu. Galimybė valdyti roletų padėtį iš bet kurios pastato vietos. Tai itin patogu valdyti roletus, kurie sumontuoti aukštai, sunkiai pasiekiamose vietose. Sistema valdoma nuotoliniu radijo pulteliu, kuriame užprogramuotos visos reikalingos funkcijos valdyti roletus. Pultu patogu ir paprasta naudotis.

    Išmanioji programėlė bei integracija į protingo namo sistemą. Šiuo metu tampa ypač populiaru, jog daugelį prietaisų galime valdyti keliais mygtukų paspaudimais savo mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Šias unikalias bei lanksčias galimybes suteikia kuriamos programinės įrangos ir ši moderni naujovė puikiai gali pasitarnauti Jums norint valdyti savo namų ar biuro roletus. Tai itin patogi priemonė norint kontroliuoti langų uždengimą esant tolį – būnant darbe ar išvykus atostogauti. Ši sistema veikia per specialų imtuvą, kuris prijungtas prie interneto, gavus nurodymą iš vartotojo programėlės siunčiamas signalas ir tokiu būdų pakeičiama roleto padėtis. Taip pat galimybė integruoti į protingo namo sistemą, kurioje pagal sukurtus programos scenarijus Jūsų roletai bus pakelti ar nuleisti, priklausomai nuo nustatytų poreikių ir Jūs visada savo savo mobiliajame įrenginyje galėsite matyti ar koreguoti roletų padėtį.

     Oro sąlygų bei šviesos jutikliai, laikmačiai. Tai ypač inovatyvus ir praktiškas pasirinkimas siekiant, kad roletai būtų laiku ir tinkamai panaudojami. Šviesos ir temperatūros jutiklių pagalba galite savo kambarį apsaugoti nuo nepageidaujamo perkaitimo, reaguodami į tiesioginius saulės spindulius ar kambario temperatūros pokyčius jutikliai siunčia signalus į pavarą tokiu būdu pakeičiant roletų padėtį pagal poreikius. Lauko roletams itin aktualūs vėjo jutikliai, kurių pagalba pakilus stipriam vėjui jie automatiškai susisuka, tokiu būdu išvengsite nepageidaujamų išlaidų roletų taisymui. Taip pat mėgstantiems tikslumą roletus galima užprogramuoti pakeisti padėti pagal laiką, te reikia tik nurodyti kuriuo metu ir į kokią padėti norite nustatyti roletą.

     Saulės panelės. Tai moderni, žalia alternatyva, kuri leis mėgautis atsinaujinančios saulės energijos privalumais bei pakeisti standartinius elementus. Patentuota energijos taupymo technologija suteikia galimybę naudoti saulės energiją roletų mechanizmų nuotoliniam valdymui. Ilgaamžės „NiMH“ tipo baterijos suteikia sustiprintą našumą bei reikalauja itin mažai priežiūros. Panelių lengvas bei greitas montavimas, puikiai dera prie įvairių langų dizaino. Tai efektyvu, ekonomiška bei padeda saugoti aplinką.

Pulteliu valdomų roletų veikimas (saulės panelėmis įkraunami elementai):

Darbų galerija: