Horizontalios aliumininės žaliuzės

Aliumininės žaliuzės

Horizontalios aliuminės žaliuzės – pirminis tokių lango dangalų variantas. Kai tik šimtmečiais populiarias užuolaidas pakeitė naujiena – žaliuzės, jos tuomet ir buvo plonytės aliuminio juostelės, sujungtos horizontaliai. Nors Lietuvoje tai jau senokai gaminamas langus dengiantis produktas, nors nuo jų atsiradimo rinką papildė nemažai kitokių alternatyvų, tačiau šiandien jos vis dar paklausios tarp užsakovų ir nepraranda populiarumo.
Horizontalios aliuminės žaliuzės vis dar dažnai „įsikuria“ ant langų dėl savo universalumo. Patogiai ir nesunkiai reguliuojasi aliuminių žaliuzių juostelių pasvirimo kampas, jas lengva pakelti bei nuleisti ir pageidaujamame lygyje užfiksuoti žaliuzes. Kontroliuoti šviesos srauto patekimą į patalpą įmanoma pasirinkus iš kelių juostelių pločio variantų. Valdosi tokių žaliuzių mechanizmas pasukamąja lazdele (reguliuojamas pasisukimo kampas), grandinėle arba virvele (keliamos ar nuleidžiamos žaliuzės).

Ši langų dekoracija mėgiama dėl to, kad gali būti montuojama ne prie vienos, o net kelių vietų, kurios patogiausios konkrečiam langui: prie lubų, sienos, į lango ar durų nišą. Modernėjant technologijoms jos net pradėtos montuoti į langų vidų, tarp stiklų, o ne vien, kaip įprasta, išorėje. Horizontalios aliuminės žaliuzės tinka visokio tipo langams – ir plastikiniams, ir mediniams, taigi jos visuomet atras savo vietą bet kuriuose namuose, visuomeninėse patalpose, ofisuose, ligoninėse ar vaikų ugdymo įstaigose ir kt. Kadangi jos gali būti įvairiausios spalvos, taigi įmanomas pritaikymo variantas prie bet kokio dizaino baldų, prie įvairiausio interjero. Net ir tradicines horizontalias aliumines žaliuzes gamintojai tobulina, suteikdami joms papildomų detalių, norint, kad dar labiau jos patenkintų užsakovų poreikius. Pavyzdžiui, tokių žaliuzių apačioje galima įmontuoti laikiklius, kurie apsaugo jas nuo „plevėsavimo“. O štai jų šonuose pritvirtinant specialias juostelės, tais atvejais, kai bus atvertas langas, žaliuzės taip ir liks prigludusios prie stiklo. Suprantama, kad tai nėra būtina, tačiau bet koks papildomas patogumas visuomet naudingas. Horizontalios aliuminės žaliuzės vertinamos ir dėl itin paprastos priežiūros. Dulkės nuo juostelių siurbiamos siurbliu ar valomos plovikliu sudrėkinta šluoste. Tačiau draudžiama jas plauti priemonėmis, kurių sudėtyje yra abrazyvų.
Jei horizontaliomis aliuminėmis žaliuzėmis norima uždengti nestandartinių išmatavimų langus, vertėtų pasidomėti, ar jiems yra tinkamų išmatavimų, o gal prireiks individualios gamybos. Bet kokiu atveju, nėra išeities, kuriai neatsirastų tokių žaliuzių montavimo sprendimas.

Žaliuzių valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai
grandinėle rankiniu būdu / lazdele rankiniu būdu
02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Žaliuzių privalumai:

Itin veiksmingas šviesos srauto patekimo į patalpas reguliavimas, patogiai nustatant žaliuzių juostelių pasvirimo kampą

Galimybė žaliuzes pakelti/ nuleisti bei užfiksuoti norimame aukštyje

Itin lengvai montuojamos ir prižiūrimos, nereikalaujančios specialių valymo priemonių

Tai ilgaamžė investicija, kadangi žaliuzės nenusidėvi

Puiki apsauga nuo per didelio šilumos kiekio šiltuoju metų laiku, kadangi jos atspindi saulės spindulius ir šilumą, todėl patalpose galima išlaikyti malonią vėsumą

Žaliuzių montavimas:

Žaliuzės montuojamos
*ant lango rėmo
*nišoje
*į lubas
*į sieną

Žaliuzės susideda iš:

1. sieniniai laikikliai
2. strypas
3. strypo fiksatorius – laikikilis
4. aliumininis korpusas
5. korpuso šoninė apdaila
6. korpuso apdailos fiksatorius
7. korpuso apdaila
8. virvelinės kopetėlės
9. aliumininės lamelės
10. apatinis profilis
11. lamelių pasukimo mechanizmas
12. pakėlimo mechanizmas

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Spalvų galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: