Roletai biurams

Roletai biurams

Darbo vieta – tai komforto bei patogumo reikalaujanti vieta, kuriai skiriamas ypatingas dėmesys ir nesvarbu ar tai būtų Jūsų įmonės biuro kabinetas, ar darbo kambarys Jūsų namuose. Nuo darbo aplinkos paruošimo priklauso Jūsų darbų rezultatai, todėl būtina atsižvelgti į pačias įmantriausias detales.

Šiuolaikinėje modernioje visuomenėje darbo aplinka neįsivaizduojama be išmaniųjų technologijų, o ypač be kompiuterių. Viena iš dažniausių problemų erzinančių kompiuterių vartotojus tai saulės spinduliai atsispindintys nuo ekranų ar net užgožiantys ekrane rodomą vaizdą, todėl tampa itin sunku dirbti tokiomis sąlygomis, neįžiūrimas tekstas, nuo intensyvių saulės spindulių pavargsta akys.

Taip pat dažna problema ypatingai įmonių posėdžių kabinetuose, mokinių bei studentų auditorijose, kai pristatymų metu pranešėjams pateikiant skaidruoles ar rodant filmuotą medžiagą multimedijos pagalba ant pakabinamų ekranų ar sienos, šviesa sklindanti per langus sukelia sunkumų pamatyti vaizdą, jis tampa neryškus. Tai sukelia itin didelius nepatogumus, nes tuomet imama ieškoti mažiau apšviestų patalpų ar stengiamasi uždengti langus šviesai nepralaidžiais audiniais, kurie atrodo galbūt ne taip estetiškai kaip norėtųsi.

Visoms šioms išvardintoms problemoms turime šiuolaikišką, modernią, lengvai pritaikomą išeitį – tai specialiai biurams bei darbo kambariams sukurti roletai. Norint neprarasti naturalios dienos šviesos, tačiau išvengti nepageidaujamų tiesioginių saulės spindulių, siūlome Jums roletus su specialiais „Screen“ audiniais. Jie išsiskiria savo struktūra, kuri leidžia dalį šviesos tolygiai paskirstyti, o dalį atspindėti, tokių būdu apsaugodama nuo malonių, tačiau kartais per daug įkyrių saulės spindulių.

Galėsite jaustis jaukiai bei saugiai, nes roleto audinys iš lauko pusės neleidžia patekti pašalinių žvilgsniams, tačiau patys mėgausitės vaizdu už lango. Tai itin patogu ir praktiška, nes galite pritaikyti prie visų tipų roletų mechanizmų, todėl tiek valdymo, tiek ir montavimo ypatumus galite pasirinkti patys, paprastai ir greitai prisiderinti prie savo interjero bei poreikių. Juos ypač lengva prižiūrėti, nereikalauja specialių valymo ar kitų priežiūros priemonių bei priežiūra neužima daug laiko.

Tai ilgaamžė investicija, kurios dėka Jūsų darbo aplinka taps privatesnė, modernesnė bei ypatingai patogi, nes šviesos patekima į patalpą reguliuosite patys – paprastai bei greitai.

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: