Vertikalios žaliuzės “Mirage”

Vertikalios žaliuzės "Mirage"

Stiliaus ir komforto sintezė yra vienas svarbiausių reikalavimų, keliamų šiuolaikinėms žaliuzėms. Vos prieš kelis metus Lietuvos rinkoje pasirodžiusios vertikalios žaliuzės „Mirage“ sulaukė išskirtinio pirkėjų dėmesio dėl savo unikalių savybių – tai lengvai krentančių užuolaidų ir vertikalių žaliuzių derinys, išsiskiriantis subtilia estetika, saugantis nuo perteklinės šviesos, vasaros kaitros ir smalsių žvilgsnių iš išorės.

Komfortiška aplinka svarbi tiek namuose, tiek biure. Maloni saulės šviesa nuteikia darbingai ir suteikia jaukumo, tačiau tam tikrose situacijose pernelyg ryškūs saulės spinduliai ima varginti, blaškyti dėmesį ir trukdo susikaupti, be to, darbo aplinkoje, ypač tuomet, jei biuro langai yra nukreipti į saulę, tenka kovoti su atspindžiais ant ekranų. Ieškantiems funkcionalaus, estetiško ir modernaus sprendimo siūloma montuoti vertikalias žaliuzes „Mirage“ – tai juostinės užuolaidos, savyje talpinančios įprastų žaliuzių funkcionalumą ir nepriekaištingą užuolaidų estetiką, kurios ne tik tolygiai išsklaido saulės šviesą ir saugo nuo kaitros, bet ir išsiskiria šiuolaikiniu, prie individualaus interjero sprendimų derančiu dizainu.

Juostinės užuolaidos „Mirage“ yra užuolaidų ir žaliuzių derinys, atgimęs šiuolaikiniame pasaulyje. Tai atskirų juostų sistema, kurią galite praskirti bet kurioje vietoje. Viena kitą dengiančios juostos kuria vientiso audinio įspūdį, suteikdamos namų ar darbo erdvei subtilios elegancijos. Priklausomai nuo poreikių, šios vertikalios žaliuzės gali būti lengvai atsukamos tiek tankia, tiek skaidria puse. Tankesnioji pusė yra naudojama kaip naktinės užuolaidos, padedančios sulaikyti šviesą ir tiesioginius saulės spindulius, skaidrioji – kaip dieninės užuolaidos, švelniai išsklaidančios šviesą po visą patalpą ir netrukdančios matomumui. Šios žaliuzės tinka įvairių dydžių ir formų langams, taip pat gali būti naudojamos kaip pertvaros ar nišų dekoro elementas.

„Mirage“ žaliuzės yra lengvai ir patogiai valdomos, jas galima sutraukti tiek į vieną, tiek į kitą lango pusę, ar pereiti kiaurai bet kurioje vietoje, rankomis praskyrus juostas į šonus, pvz., norint išeiti į balkoną. Priklausomai nuo individualių poreikių, šias žaliuzes galima valdyti naudojant grandinėlę, lazdelę arba elektrinį / nuotolinio valdymo mechanizmą. Kaip ir kitos vertikalios žaliuzės, „Mirage“ pasižymi ne tik subtilia estetika, bet ir lengva priežiūra, žaliuzės nesugeria kvapų, ilgą laiką išlaiko savo prekinę išvaizdą ir nekeičia spalvos – šių žaliuzių gamybai naudojamos aukštos kokybės, nešvarumams atsparios medžiagos, padengtos specialiomis nuo drėgmės ir dulkių saugančiomis priemonėmis. Pačios žaliuzės yra lengvai montuojamos ir nuimamos, todėl jų valymas ar keitimas nesukels jokių nepatogumų. Dėl plataus spalvų asortimento „Mirage“ žaliuzės derės prie bet kurio namų ar biuro interjero, tapdamos išskirtine jo dalimi.

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: