Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Kokybiški plastikiniai langai – tai technologiškai pažangus sprendimas, taupantis šilumos energiją ir užtikrinantis maksimalias komforto sąlygas. Šiandieninėje rinkoje plastikiniai langai taip pat vertinami ir dėl savo praktiškai neribotų estetinių galimybių bei lengvos priežiūros. Tai optimaliu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčios langų konstrukcijos, atitinkančios individualius nuosavų namų, butų, komercinės ir viešosios paskirties objektų poreikius.

Plastikiniai langai yra tapę šiuolaikinių, komfortiškų ir šiltų namų sinonimu. Aukštomis termoizoliacijos savybėmis pasižyminčios plastikinių langų konstrukcijos padeda sulaikyti šilumą ir pasiekti aukštus energetinio efektyvumo rodiklius bei taupyti šildymui skirtas išlaidas. Itin tvirta langų konstrukcija ir langų gamybai naudojami PVC profiliai užtikrina plastikinių langų ilgaamžiškumą, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Bėgant metams, plastikiniai langai neiškrypsta, nesideformuoja, išlaiko rėmų grakštumą ir nekeičia savo pirminių savybių. Būdami atsparūs tiesioginiams saulės spinduliams ir drėgmei, šie langai užtikrina patikimą eksploataciją ilgus metus.

Plastikiniuose languose naudojami šiuolaikiniai stiklo paketai pasižymi itin aukštais šviesos pralaidumo rodikliais ir padeda kurti pageidaujamą komforto lygį namuose. Šie langai ne tik sulaiko šilumą, bet ir atitinka aukštus garso izoliacijos, apsaugos nuo įsilaužimo bei vėdinimo rodiklius. Be to, esant poreikiui, plastikiniuose languose gali būti montuojami papildomi apsaugos mechanizmai. Aukštos kokybės plastikas pasižymi ypatingu atsparumu ir lengva priežiūra, todėl šių langų valymas nereikalauja nei specialių valiklių, nei pastangų – daugelis nešvarumų gali būti pašalinti tiesiog drėgna šluoste.

UAB „Soliteka“ siūlo plačią plastikinių langų, atitinkančią individualius pirkėjų poreikius, pasiūlą. Langų stiklinimui naudojami aukštos kokybės, hermetiški, šilumą taupantys stiklo paketai. Priklausomai nuo poreikių, plastikiniai langai gali būti balti, su medžio imitacija ar bet kurios kitos pageidaujamos spalvos. Pasižymėdami universalumu, plastikiniai langai gali būti skirtingų spalvų statinio išorėje ir viduje. Nepriklausomai nuo pasirinktos spalvos, ši danga yra atspari tiesioginiams saulės spinduliams, drėgmei ir aplinkos poveikiui, todėl laikui bėgant nekeičia savo savybių. Visiems plastikiniams langams suteikiama ilgametė kokybės garantija.