Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai – tai optimali estetikos ir saugumo sintezė, vertinama dėl savo universalumo, lengvo montavimo, patogaus naudojimo ir ilgaamžiškumo. Šie vartai yra atidaromi vertikaliai ir pakeliami lygiagrečiai su lubomis, kas leidžia efektyviai taupyti patalpos erdvę. Lyginant su plokštuminiais atverčiamais vartais, segmentinės konstrukcijos suteikia didesnį pravažiavimo plotį, be to, šie vartai gali būti montuojami bet kokio dydžio angoje, todėl konstrukcijos yra lengvai pritaikomos prie individualių poreikių.

Segmentiniai garažo vartai gaminami iš cinkuoto arba nerūdijančio plieno segmentų, atsparių vėjui, krituliams ir tiesioginiams saulės spinduliams. Kadangi iš visų keturių pusių šie vartai yra užsandarinami tarpinėmis, pasiekiami aukšti atsparumo ir šilumos izoliacijos rodikliai. Dėl šios priežasties segmentiniai garažo vartai tampa vienu populiariausių sprendimų individualiuose namuose, kur garažas yra prijungtas prie gyvenamosios namo dalies. Aukštos kokybės bėgelių sistema ir kokybiškai atlikti montavimo darbai užtikrina tylų ir tolygų vartų darbą, ilgaamžį stabilumą ir tvirtumą. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, galima rinktis rankinį arba automatinį garažo vartų valdymo būdą.

Dėl specialios konstrukcijos segmentiniai garažo vartai yra atsparūs korozijai, puikiai tinka permainingiems Lietuvos orams, ilgus metus išsaugo savo prekinę išvaizdą. Speciali segmentų forma vartams suteikia tvirtumo ir užtikrina reikalingą saugumą. Plačios dizaino galimybės leidžia segmentinius vartus pritaikyti prie individualių architektūrinių sprendimų, – pirkėjas gali rinktis tiek lygios, tiek medžio ar tinko faktūros vartus, įvairių spalvų ar medžio imitacijos segmentus.

UAB „Soliteka“ siūlo platų segmentinių garažo vartų asortimentą, atitinkantį individualius statinio eksterjero sprendimus. Plati raštų ir spalvų pasiūla leidžia realizuoti tiek klasikinio, tiek modernaus būsto viziją, tinka privatiems, komercinės ir viešosios paskirties objektams. Segmentiniai vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal griežtus Europos saugumo standartų reikalavimus, konstrukcijoms suteikiama ilgametė kokybės garantija. Esant poreikiui, garažo vartai gali turėti papildomus dekoro elementus, pvz., duris, rankenas, langus ir pan.