Roletai nuo saulės

Roletai nuo saulės

Nors Lietuva nėra karštųjų kraštų šalis, tačiau ir joje užtektinai dienų, kuomet saulė ne tik džiugina, bet ir šiek tiek sukelia nemalonumų. Savaime suprantama, visi turime būti dėkingi Saulei už gyvybės palaikymą Žemėje, bet neretai nuo jos norisi trauktis į pavėsį.

Saulė kaitina į namų ir darbo patalpų langus, prišildydama vidų, jos šilumos nemažai sulaukiame net žvarbią žiemą. Tačiau tiesioginiai saulės spinduliai yra pavojingi žmogaus sveikatai, akys kenčia, žiūrėdamos į saulę be apsauginių akinių, o jei pro langą net ir žiemą nukreipti jos spinduliai į darbo vietą, tai tiesiog trukdo veiklai, susikaupimui, nuo to nukenčia darbingumas. Taigi kaip akims reikia tamsių akinių, taip namo langams reikia apsaugos nuo saulės.

Puikiausiai tam pasitarnaus specialūs roletai nuo karščio ir saulės, kurių išvaizda lyg ir įprastinė, tačiau iš vidinės lango pusės įmontuoti jie bus puikiausia užkarda kaitriai saulei.

Renkantis roletus nuo saulės reikėtų pasvarstyti, kad ši langų uždanga atliktų kuo daugiau funkcijų. Jei patalpoje yra dažnai užmiegama dieną, galima rinktis tokius roletus, kurie visiškai nepraleis šviesos, o tuo pačiu, kai pro juos neprasiskverbs saulės spinduliai, ir nuo karščio.

Tačiau jei roletų paskirtis – apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, tuomet reikėtų peržiūrėti audinių, iš kurių gaminami roletai, katalogą ir rinktis ne tik pagal išvaizdą, derėjimą bendrame interjere, bet ir pagal tankumą. Kuo bus tankiau austas roletas, tuo jis daugiau apsaugos nuo saulės, tuo mažiau ji prikaitins patalpą, kuri gali tapti net tvanki, jei langai itin dideli. Iki tam tikro lygio nuleidus roletą nuo saulės jis patikimai saugos nuo karščio, tačiau tuo pačiu nesumažins į patalpą patenkančios šviesos. Tokiu atveju mažiausiai reikės vėdinimo sistemos, kondicionieriaus, nes jų „darbą“ atliks roletai. Specialūs atspindintys roletai (jų išorinė pusė skiriasi nuo vidinės) tiesiog nepraleidžia saulės spindulių į patalpą. Taip pat šia funkcijai atlikti galima pasirinkti šviesesnių spalvų roletus nuo saulės (kuo šviesesni, tuo geriau apsaugos nuo karščio).

Nelaukite vasariškos kaitros, o rinkdamiesi paprastus roletus, iš anksto pagalvokite, ar konkreti patalpa nėra toje pusėje, kur saulės spinduliai dažniausiai ne bučiuoja į žandą, o nemaloniai erzina ir iš karto gaminkite roletus nuo saulės.

Roletų nuo saulės pagalba apsaugokite patalpas, kurias nuolatos vargina intensyvūs saulės spinduliai. Tai puikus pasirinkimas Jūsų biuro ar namuose esančio darbo kambario apsaugai nuo nepageidaujamų spindulių į kompiuterių, televizorių ekranus ar kitas tiesioginės šviesos spindulių nepageidaujančias vietas.

Roletų valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

rankenele

rankenėle

Roletų privalumai:

Apsaugo patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių
Gaminami iš peršviečiamo audinio, kuris sulaiko net iki 88 % kenksmingų saulės spindulių

Neblokuoja vaizdo per langą, galimybė matyti vaizdą už lango, net ir nuleidus roletą

Lengvas montavimas bei priežiūra

Apsaugo patalpas nuo įkaitimo, taigi tai ypač puiki pagalba karštuoju laikotarpiu

Pritaikomi bet kokio tipo langams, ypač tinkantys didelio tipo biuro langams

Roletų montavimas:

Roletai nuo saulės montuojami iš vidinės lango pusės.
*į lango stiklajuostę
*į lango rėmą
*į nišą
*į lubas
*į sieną 
*Galimybė pritaikyti audinius visų tipų roletų mechanizmams!

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Darbų galerija: