Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai

Kaina: skaičiuojama individualiai
Galimas tik automatinis valdymas

Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai gali būti montuojami įvairios viešosios ir komercinės paskirties objektuose: garažuose, sandėliuose, dirbtuvėse, plovyklose ir kt. Nuo įprastų buityje naudojamų vartų, pramoninės konstrukcijos skiriasi savo dydžiu ir naudojimo intensyvumu. Šie vartai, priklausomai nuo užsakovo poreikių, gali skirtis ir savo estetiniais sprendimais, turėti papildomus dekoro elementus, pvz., personalo duris, langus, ventiliacijos angas ir pan.

UAB „Soliteka“ parduodami pramoniniai garažo vartai atitinka aukštus eksploatacijos rodiklius ir tinka intensyviam naudojimui kiekvieną dieną. Priklausomai nuo pasirinktų konstrukcinių sprendimų, pramoninių vartų darbinis resursas gali siekti iki šimto tūkstančių atidarymo / uždarymo ciklų. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno arba aliuminio lakštų konstrukcijos užtikrina aukštus pramonių vartų atsparumo rodiklius. Esant poreikiui, šie vartai gali būti papildomai apšiltinti izoliacinėmis medžiagomis.

Pramoninių vartų valdymui gali būti naudojami tiek rankiniai, tiek automatizuoti sprendimai, kuomet vartai pakeliami ir nuleidžiami naudojantis valdymo pulteliu, sienoje sumontuotu mygtuku arba mobiliuoju įrenginiu. Dėl patikimos bėgelių sistemos naudojimo užtikrinamas tylus ir greitas sistemos darbas. Pramoniniai garažo vartai atitinka aukštus saugumo reikalavimus, turi papildomus apsaugos mechanizmus nuo trosų įtrūkimo ar spyruoklių lūžio. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, garažo vartai gali skirtis atsparumo ir izoliacijos rodikliais, būti montuojami tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, turėti standartinę ar greitaeigę eigą.

UAB „Soliteka“ tikslumas ir dėmesys detalėms leidžia užtikrinti aukštą pramoninių garažo vartų kokybę, sistemos saugumą ir ilgaamžiškumą. Tai vietą taupančios konstrukcijos, leidžiančios pasiekti optimalius tvirtumo, funkcionalumo ir estetikos reikalavimus. Vartai gali būti pritaikomi įvairaus dydžio angoms, atitinka individualius eksterjero sprendimus, gali turėti papildomus dekoro elementus. Dėl plačios raštų ir spalvų pasiūlos pramoniniai garažo vartai gali būti pritaikomi prie įvairių architektūrinių sprendimų. Vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal griežtus Europos saugumo standartų reikalavimus, konstrukcijoms suteikiama ilgametė kokybės garantija.

Darbų galerija: