Roletai diena naktis

Roletai Diena naktis

Nuo šiol patys reguliuokite patenkančios šviesos intensyvumą į Jūsų namus. Galbūt šviečiant saulei norite jaukios prieblandos, o kai lauke tamsu ir diena tokia trumpa, norisi įleisti kuo daugiau šviesos į namus? Be to, jei jūs norite savo namams suteikti modernumo ir naujoviškumo įspūdį roletai diena-naktis taps tiesiog tobulu Jūsų pasirinkimu. 

Šie roletai diena-naktis sukurti itin reikliems klientams, kurie vertina kokybę, ilgaamžiškumą ir  patvarumą. Dvigubas audinys prasilenkdamas vienas su kitu sukuria „dienos-nakties“ efektą. Įsileiskite į savo namus tiek šviesos, kiek Jums reikia.

 

Vis dar abejojate, ar pasirinkti įprastus, ar diena–naktis roletus? Itin svarbu suvokti, kokius Jūsų keliamus poreikius turi atitikti roletai diena-naktis. Šie atitinka vieną svarbiausių klientų reikalavimų – namie bus galima itin paprastai reguliuoti norimos šviesos intensyvumą, o vieno judesio pagalba diena už lango virs naktimi namie. Galėsite mėgautis poilsiu bet kokiu paros metu. Be to, roletus itin paprasta montuoti ir naudoti. Roletai diena-naktis tvirtinami prie lubų, sienos arba lango rėmo. Roletai diena-naktis taip pat turi ypatingą savybę – pro juos paprasta stebėti, kas vyksta lauke, jūs matysite, kas už lango, tačiau iš lauko pusės nebūsite pastebimi. 

Pastaruoju metu užuolaidos tampa pabodusiu ir nebemadingu interjero sprendimu. Maža to, jos itin pastebimai mažina namų erdvę. Roletai diena-naktis praktiškai neužima jokios papildomos erdvės jūsų namuose. Roleto audinį galima susukti į ritinėlį ant veleno, uždengto specialiu aliuminiu gaubtu. Šių roletų priežiūra ir naudojimas yra itin paprastas ir nesudėtingas. Trūktelėdami diena–naktis roletų grandinėlę pakelsite arba nuleisite jį, taip pat galėsite užfiksuoti bet kuriame aukštyje. Kasetė bei papildomos dalys paprastai būna baltos spalvos, tačiau jei turėsite kitokių poreikių, jas galima perdažyti norima spalva. 

Roletai diena-naktis atrodo labai moderniai, tad tiks visiems, kurie mėgsta naujoviškus interjero sprendimus! Palengvinkite savo buitį ir džiaugsitės komfortabiliu namų jaukumu. 

Roletai diena-naktis, tai roletai kurie Jums leidžia reguliuoti šviesos patekimą į Jūsų namus bei išlaikyti privatumą. Roletai gaminami iš itin kokybiško dvigubo audinio, todėl kokybė, ilgaamžiškumas ir patvarumas garantuota. Tai moderni ir patikima alternatyva dieninėms bei naktinėms užuolaidoms.

Roletų valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Roletų privalumai:

Leidžia reguliuoti šviesos srautą, nepakeliant ir nesuvyniojant roleto audinio

Modernus dizainas, platus audinių spalvų pasirinkimas

Tvirtinimo bei reguliavimo elementai tinka prie interjero detalių

Pritaikoma įvairių tipų langams

Lengvas montavimas bei priežiūra

Roletų matavimo instrukcija:

Kai montuojama į nišą:

Kai montuojama ant sienos:

Roletų montavimas:

Roletai tvirtinami prie jiems skirtų laikiklių:
*į lango stiklajuostę
*į lango rėmą
*į nišą  
*į lubas
*į sieną

*Galimybė pritaikyti audinius visų tipų roletų mechanizmams!

Roletai susideda iš:

1. audinys ir vamzdis 17mm/ 25mm/ 36mm/ 45mm priklausomai pagal roleto plotį
2. roleto mechanizmas su STOP funkcija
3. roleto tvirtinimo laikiklis
4. apsauginis dangtelis
5. audinio diena-naktis ir roleto tvirtinimo aliumininė juosta
6. roleto laikikliai tvirtinimo juostos fiksavimui (sieniniai ir lubiniai)
7. rutulinė grandinėlė
8. rutulinės grandinėlės jungtis
9. rutulinės grandinėlės balastas
10. audinio diena-naktis vamzdinis balastas
11. audinio diena-naktis balasto užbaigimas

Kasetiniai roletai diena – naktis susideda iš:

1. Kreipiančiosios
2. Roleto kasetė
3. Šoniniai dangteliai
4. Valdymo mechanizmas 
5. Varžteliai
6. Valdymo grandinėlė
7. Grandinėlės sujungėjas
8. Fiksatorius, tvirtinamas prie lango rėmo
9. Diena – naktis audinys

Minimalus roleto plotis: 300 mm.
Maksimalus roleto plotis: 1700 mm.
Maksimalus roleto aukštis: priklauso nuo pasirinkto audinio charakteristikų

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Audinių galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, audinių spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo

Komponentai ir korpuso spalvos:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, valdymo komponentų bei korpuso spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo