Lovatiesės

Lovatiesės

Aukštos kokybės, švelnaus, lengvai prižiūrimo audinio lovatiesės padeda kurti namų interjerą, suteikia miegamojo erdvei daugiau rafinuotumo ir apsaugo patalynę nuo žalingo aplinkos poveikio. Šiuolaikinės lovatiesės, derinančios praktinį patogumą ir nepriekaištingą estetiką, padeda palaikyti tvarką namuose ir suteikia jiems daugiau jaukumo. Siekiant išlaikyti harmoningą erdvės vientisumą, dizaino specialistai rekomenduoja lovatieses derinti su miegamojo užuolaidomis ir kitais interjero audiniais.

Lovatiesės yra dailus ir tvirtas tekstilės gaminys, kuriuo dienos eigoje yra uždengiama patalynė. Lovatiesės padeda kurti tvarkingą namų aplinką ir tuo pačiu apsaugo patalynę nuo tiesioginių saulės spindulių, dulkių ar nešvarumų, ypač tuo atveju, jei ant lovos mėgstate leisti laisvą laiką, pvz., žiūrėti filmus, skaityti knygą ir pan. Lovatiesės ypatingai rekomenduojamos vaikų kambariams, kur lovose ne tik miegama, bet ir žaidžiama, ilsimasi, mokomasi ir pan.

UAB „Soliteka“ siūlo lovatieses dvigulėms ir viengulėms lovoms. Plati audinių spalvų ir raštų pasiūla derės prie individualių miegamojo, svečių ar vaikų kambario interjero sprendimų, tiks lovų ir sofų uždengimui. Kadangi lovatiesės naudojimas yra tiesiogiai susijęs su patalynės tarnavimo laiku, rekomenduojama rinktis tvirto audinio lovatieses, užtikrinančias kokybišką patalynės apsaugą. Kvėpuojantys, drėgmę garinantys audiniai apsaugos patalynę nuo sudrėkimo, padės išlaikyti gaivos pojūtį, todėl patalai išliks purūs ir, nudengus lovatiesę, užtikrins jūsų jaukų ir ramų miegą.

UAB „Soliteka“ asortimentas orientuotas į individualius pirkėjų poreikius, todėl siūlome rinktis įvairių matmenų, skirtingų audinių ir spalvų lovatieses, derančias prie klasikinių ir modernių dizaino sprendimų. Aukštos kokybės audiniai pasižymi geromis naudojimo savybėmis, ilgą laiką nepraranda savo prekinės išvaizdos, nereikalauja sudėtingos priežiūros ir dažno valymo. Visos lovatiesės gali būti skalbiamos skalbimo mašinoje. Prie kiekvieno audinio pateikiamos jo priežiūros rekomendacijos.

Kurkite tvarkingą, dailią ir estetišką namų aplinką!