Klasikinės markizės

Klasikinės markizės

Stilingos, lengvai montuojamos ir patikimą apsaugą nuo intensyvių saulės spindulių užtikrinančios klasikinės markizės – tai subtili dizaino ir funkcionalumo sintezė. Markizės neužima daug vietos ir gali būti išskleidžiamos tuomet, kai pageidaujate, pvz., kai norite maloniai leisti laiką lauke ir pasislėpti nuo varginančios kaitros. Klasikinės markizės gali būti montuojamos tiek namų aplinkoje, tiek komerciniuose ar viešosios paskirties objektuose, pvz., lauko kavinėse. Plati stilių, spalvų ir raštų pasiūla leidžia įgyvendinti unikalias eksterjero idėjas, kuriant išskirtinį jaukumą ir individualų namų stilių.

Markizės yra tvirtinamos prie namo sienos, lubų ar stogo. Išskleistos markizės sukuria šešėlį – šis išskleidžiamas stogelis apsaugo nuo saulės spindulių ir švelnaus lietaus, be to, jis gali atlikti pavėsinės funkciją. UAB „Soliteka“, skirdama ypatingą dėmesį konstrukciniams sprendimams, užtikrina nepriekaištingą sistemos veikimą net ir intensyviomis naudojimo sąlygomis. Aukštos kokybės audinys yra atsparus saulės spinduliams ir lietui, o tvirta konstrukcija – net ir stipresniam vėjui, todėl markizės užtikrins ilgaamžį naudojimą.

Klasikinės markizės yra lengvai pritaikomos prie įvairių eksterjero sprendimų ir tinka skirtingo dydžio langams. Priešingai nei įprastos pavėsinės, markizės neužima papildomos vietos ant žemės ir garantuoja stabilią konstrukcijos padėtį be atramų. Suskleistos jos tampa beveik nematomos, ir, priklausomai nuo priimtų estetinių sprendimų, gali darniai susilieti su eksterjero apdaila. Markizės gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu, naudojant nuotolinio valdymo pultelį. Esant poreikiui, prie markizių gali būti tvirtinami davikliai, kurie, reaguodami į aplinkos oro sąlygas, suskleis arba išskleis markizes, pvz., esant stipriam vėjui markizės susiskleis, kad būtų apsaugotos nuo pažeidimų.

Galimybė rinktis pageidaujamos modifikacijos, skirtingo valdymo ir dizaino markizes leidžia kurti patogią, stilingą ir funkcionalią namų aplinką. Dėl itin plataus spalvų ir stiliaus asortimento klasikinės markizės gali būti derinamos prie įvairių architektūros sprendimų, kurdamos pageidaujamą nuotaiką ir atmosferą. Šiuolaikinių markizių audinys yra atsparus drėgmei ir dulkėms, neleidžia kauptis pelėsiui ir greitai džiūsta, todėl markizės nereikalauja sudėtingos priežiūros, yra lengvai valomos ir ilgą laiką išlaiko savo prekinę išvaizdą.

Pulteliu valdomų markizių veikimas: