Horizontalios medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės

Medis – nuo senų laikų mėgiama lietuvių medžiaga, iš jo statomi namai bei daroma jų vidaus apdaila, gaminami interjero aksesuarai, baldai ar langų uždangalai. Taigi, mediena pritaikoma bet kurioje lietuvio gyvenimo srityje. Dėl savo natūralumo, patrauklios ir estetiškos išvaizdos vis dažniau mūsų tautiečiai renkasi ir medines žaliuzes. Pagal poreikį kaip langų užsklandas galima rinktis arba vertikalias, arba horizontalias medines žaliuzes. Iš natūralaus medžio pagamintos žaliuzės puikiai sulaiko tiesioginių saulės spindulių srautą dieną, o naktį, atitinkamai jas užleidus, nepraslys pravažiuojančių automobilių ar gatvės žibintų šviesos, medinės žaliuzės apsaugos privačią erdvę ir nuo praeivių žvilgsnių. Tam tikru kampu nustatytos žaliuzės neužstoja šviesos patekimui į patalpą, tačiau tuo pačiu iš lauko pusės nesimato, kas vyksta viduje.

Nors mediena interjere dažnai atrodo sunkokai, tačiau iš itin plonų, lengvų medinių juostelių pagamintos žaliuzės visiškai nesuteiks patalpai kažkokio ypatingo slogumo. Atvirkščiai – medis dera įvairiausio stiliaus interjere, jis visuomet atrodys natūraliai, patraukliai ir prabangiai, dėl savo individualaus medienos rašto kaskart bus vis kitoks ir tuo unikalus. Pagal atitinkamą medienos atspalvį tokias žaliuzes galima pritaikyti prie medinių baldų ar jų detalių, langų apvadų, palangių. O rąstiniuose ar mediniuose namuose, kaimo sodybose tokie langų uždangalai – pats geriausias pasirinkimas.
Medinės žaliuzės neišbluks nuo saulės (kas kartais nutinka su medžiaginėmis žaliuzėmis, roletais ar užuolaidomis), nesuskilinės, nepakeis pradinės išvaizdos ir nesideformuos. Net jeigu ir bėgant metams lentelės kažkiek pakinta, jas galima perlakuoti ar perdažyti; toks medinių žaliuzių privalumas vertingas ir remontuojant namus, keičiant interjerą (nes lengvai pritaikomos prie supančių naujovių). Medis, ne taip kaip plastikas, nesielektrina, todėl ant jo taip greitai nesikaups dulkės, o tai itin rekomenduotina alergiškomis ligomis sergantiems žmonėms. Tačiau medinių žaliuzių nereikėtų kabinti tose patalpose, kur gausu drėgmės, o jų medis nėra impregnuotas (pavyzdžiui, vonios kambaryje reikėtų atsižvelgti, ar ant žaliuzių nepapuls tiesioginiai vandens lašai), nes su laiku medienoje gali įsiveisti pūvinys. Dėl šios priežasties ir valant medines žaliuzes reikėtų privengti per drėgno skudurėlio, stiprių cheminių valiklių, šiurkščių kempinės paviršių. Geriausia jas valyti švelniu vos drėgnu skudurėliu ar tiesiog dulkes nusiurbti dulkių siurbliu.

Žaliuzių valdymas:

soliteka naujas puslapis einamieji failai

grandinėle rankiniu būdu

02172912358

jungtuku

02172918496

nuotoliniu valdymo pultu

16211018188

išmaniąja programėle

Žaliuzių privalumai:

Itin veiksmingas šviesos srauto patekimo į patalpas reguliavimas, patogiai nustatant žaliuzių juostelių pasvirimo kampą

Galimybė žaliuzes pakelti/ nuleisti bei užfiksuoti norimame aukštyje

Itin lengvai montuojamos ir prižiūrimos, nereikalaujančios specialių valymo priemonių

Tai ilgaamžė investicija, kadangi žaliuzės nenusidėvi

Puiki apsauga nuo per didelio šilumos kiekio šiltuoju metų laiku, kadangi jos atspindi saulės spindulius ir šilumą, todėl patalpose galima išlaikyti malonią vėsumą

Horizontalios medinės žaliuzės valdomos elektros varikliu:

Žaliuzių montavimas:

Žaliuzės montuojamos:
*ant lango rėmo
*nišoje
*į lubas
*į sieną

Žaliuzės susideda iš:

1. pasukimo mechanizmas
2. profilio dangtelis
3. pasukimo virvė
4. virvės balastas
5. virvelinės-juostelinės kopetėlės
6. kopetelių fiksatorius
7. apatinis profilis
8. pakėlimo/ nuleidimo virvė
9. medinės lamelės
10. tvirtinimo laikiklis
11. pakėlimo/ nuleidimo mechanizmas
12. pakėlimo/ nuleidimo virvės ritė
13. strypas

SVARBU! Visi roletų, kurie valdomi grandinėle, montavimo rinkiniai komplektuojami kartu su roletų grandinėlės apsauga „Saugus vaikas“

Spalvų galerija:

*PASTABA. Priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrenginio ekrano raiškos, spalvos ryškumas gali skirtis nuo realaus vaizdo